39 جلسه 120 ساعت

€126400000/00

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره
بسته آموزشی تجزیه و تحلیل صورت های مالی از دیدگاه ارزشگذاری

بسته آموزشی مبانی خلق ارزش و ارزشگذاری مقدماتی

بسته آموزشی رویکردهای ارزشگذاری،مدل ها تعدیلات،کاربردها و موارد خاص

بسته آموزشی آناتومی نرخ رشد، نرخ تنزیل و صرف کسر در ارزشگذاری

بسته آموزشی ارزشگذاری دارایی نامشهود و برند

بسته آموزشی ارزشگذاری استارتاپ و پرتفولیوی سرمایه گذاری مخاطره پذیر

بسته آموزشی استاندارهای ارزشگذاری و مسائل حقوقی و دعاوی ارزشگذاری

فیلم آموزشی بوت کمپ جامع ارزشگذاری


نوع دوره : دوره جامع
تعداد ساعات آموزش : 120 ساعت
فیلم آموزشی بوت کمپ جامع ارزشگذاری
معرفی بسته آموزشی :

امروزه پای ثابت تمامی تصمیم گیری‌های مالی و ‌سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در کسب و کارهای شخصی کاملا کوچک تا کسب و کارهای بزرگ و بین‌المللی، ارزشگذاری و اطلاع از ارزش واقعی کسب و کارها است. با توجه به توسعه بازارهای مالی کشور و افزایش تنوع و پیچیدگی انواع مدل‌های کسب و کاری شرکت‌ها، ارزشگذاری تبدیل به موضوعی کاملا تخصصی گردیده و خدمات ارزشگذاری در حوزه‌های مختلف از قبیل؛ استارتاپ‌ها، شرکت‌های بالغ، نهادهای مالی، دارایی‌های نامشهود و برند، ارزشگذاری مبتنی بر مشتری، پرتفولیو ‌سرمایه‌گذاری مخاطره آمیز و ... به صورت تخصصی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه ‌می‌گردد.

در همین راستا مرکز مالی ایران و شرکت بهاسنج در راستای رسالت آموزشی خود اقدام به طراحی و برگزاری دوره جامع آموزشی کاربردی تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری ویژه علاقه‌مندان و فعالین بازار سرمایه نموده است.

موضوع ارزشگذاری از مهمترین چالش‌های روز بازارهای مالی ایران و کشورهای پیشرفته‌ی دنیا در حوزه مالی می‌باشد که امروزه در کشور ما نیز احتیاج شدید به بروزرسانی دانشِ حاضر در دست کارشناسان و همچنین کاهش اشتباهات و تخلفات آن‌ها حس می‌شود.

ما در این دوره در تلاشیم با شناسایی دقیق و تخصصی نقاط مورد نیاز حوزه ارزشگذاری، تخصصی‌‌ترین و بروزترین دوره آموزشی را برگزارکنیم و گامی مهم و ارزشمند در جهت ارتقای سطح دانش و عملکرد فعالین بازار سرمایه ایران برداریم.

در«دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری» به موضوعات و مباحثی پرداخته شده که تاکنون در سطح کشور اهتمام لازم نسبت به آن‌ها صورت نگرفته و یا کارشناسان مسئول در گزارشات و ارزشگذاری‌های انجام شده لحاظ نکرده‌اند. این درحالی است که توجه به این موارد در صحت و سلامت ارزشگذاری شرکت‌ها و پس از آن در نحوه‌ی عرضه‌ی آن‌ها در بازار، بسیار موثر و چشمگیر خواهد بود. شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر کلاس‌های آموزشی، با شرکت در کارگاه‌های تخصصی مهارت‌های خود را به عرصه رقابت می‌گذارند و برای فعالیت حرفه‌ای خود در بازارهای مالی آماده می‌شوند. این دوره شامل بیش از 120 ساعت آموزش بوده و طی بیش از پنج ماه برگزار شده است.    

 

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام