تفاهم نامه همکاری دوجانبه آموزشی مرکز مالی ایران و مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد

مرکز مالی ایران و مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی وزارت اقتصاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه آموزشی امضا کردند. این تفاهم نامه با هدف همکاری طرفین در جهت برگزاری دوره های آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم (دوره آموزش مبارزه با پولشویی مقدماتی، متوسطه و پیشرفته) در تاریخ 31 اردیبهشت 1403 امضا شد.


دوشنبه , 07 خرداد 1403

لزوم تغییر نگرش آموزش در حوزه مالی

مرکز مالی ایران که در حال حاضر به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه شناخته شده است در شهریور پارسال و بر اساس مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکت دانش بنیان، مشمول قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات قرار گرفت.


سه شنبه , 03 بهمن 1402

امضا تفاهم نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات

مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم‌نامه به مناسبت سی‌مین سالگرد تاسیس کارگزاری بانک صادرات و در دومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور به امضای محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران و سید هادی ابطحی مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات رسید.


چهارشنبه , 17 آبان 1402

امضا تفاهم نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک مسکن

در دومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که - 15 لغایت 18 آبان ماه - در جزیره کیش برگزار می‌شود؛ مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.


چهارشنبه , 17 آبان 1402

تفاهم‌نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت دانش بنیان سینا

مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ توسعه دانش‌بنیان سینا به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. مراسم امضای تفاهم‌نامه با حضور محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران و یاسر خانی مدیرعامل شرکت توسعه دانش‌بنیان سینا روز چهارشنبه 3 آبان ماه برگزار شد.


شنبه , 06 آبان 1402

بازدید برخی از بزرگان بازار سرمایه از مرکز مالی ایران

روز شنبه 8 مهرماه 1402 محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران با برخی از بزرگان بازار سرمایه در محل ساختمان قدیم بورس تهران دیدار و گفتگو کردند.


شنبه , 08 مهر 1402

محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران شد

با تصمیم هیئت مدیره مرکز مالی ایران، محبوبه جعفری مدیرعامل این شرکت شد. پس از استعفای سجاد موحد و با تقدیر و تشکر هیئت مدیره از زحمات و تلاش‌های ایشان، محبوبه جعفری به عنوان مدیرعامل مرکز مالی ایران منصوب شد.


سه شنبه , 21 شهریور 1402

دوره آموزشی توسعه مهارت‌های ارزشگذاری

با توجه به سابقه مرکز مالی ایران در خصوص اجرای بهینه‌ی دوره‌های آموزشی کاربردی و موثر در فضای بازار سرمایه و همچنین نظر به تجربه موفق و ارزشمند مدرسه ارزشگذاری در ارزشگذاری بیش از 400 شرکت در دهه‌ی گذشته، هم اکنون مرکز مالی ایران در حال ثبت نام و جذب فراگیران و علاقه‌مندان به یادگیری مهارت‌های ارزشگذاری بصورت کاملا کاربردی و اصولی می‌باشد.


شنبه , 07 مرداد 1402

کتاب «سندباکس» منتشر شد

کتاب « سندباکس؛ چیستی محیط آزمون تنظیم گری و اهمیت آن در بازار مالی» توسط مرکز مالی ایران منتشر شد.


دوشنبه , 22 خرداد 1402

دوره آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه برگزار می شود

مرکز مالی ایران با هدف توسعه آموزش و ارتقا دانش فعالان بازار سرمایه، به‌منظور سهولت پذیرش در آزمون‌های بازار سرمایه، دوره «آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه» برگزار می‌کند.


چهارشنبه , 13 اردیبهشت 1402

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام