گواهینامه‌های مرکز مالی ایران:

پس از برگزاری دوره‌های آموزشی توسط مرکز مالی ایران و نمایندگان این مرکز، دانش‌پذیران گواهینامه رسمی دریافت خواهند کرد. گواهینامه‌های صادر شده از طرف مرکز مالی قابلیت ترجمه در تمامی دارالترجمه‌‌های رسمی ایران را دارند اما فراموش نکنید اعتبارِ واقعی شما، تخصص و تجربه شماست.

مدارک مرکز مالی ایران، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می‌باشد. این مدرک مورد تایید سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی است؛ همچنین این مدارک می‌تواند به عنوان معرفی مهارت‌های شما و جز رزومه کاری و مهارتی دانش‌پذیر قرار گیرد. همچنین دانش‌پذیران می‌توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. اگر قصد مهاجرت دارید لازم است بدانید که این مدرک در اکثر کشورهای دنیا یک امتیاز مثبت محسوب شده و می‌تواند در استخدام شما تاثیرگذار باشد.

جهت دریافت روزنامه رسمی حاوی فعالیت آموزشی اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت نمونه ترجمه رسمی اینجا کلیک نمایید.

برای ورود به صفحه استعلام گواهینامه‌ها اینجا کلیک نمایید.

انواع مدارک ارائه‌شده توسط مرکز مالی ایران

گواهینامه شرکت در دوره آموزشی: در پایان برگزاری دوره‌های آموزشی (آنلاین/حضوری) دانش‌پذیرانی که بیش از دوسوم جلسات کلاس را حضورداشته‌اند؛ می‌توانند گواهینـامه حضور در دوره‌های آموزشی را بعد از اتمام دوره دریافت نمایند.

گواهینامه قبولی در دوره آموزشی: جهت دریافت این مدرک طبق استانداردهای تعریف‌شده مرکز مالی ایران، دانش‌پذیران توسط اساتید به صورت آزمون، مصاحبه یا تعریفِ پروژه ارزیابی می‌شوند و پس از کسب نمره قبولی، مدرکِ موفقیت توسط مرکز مالی ایران صادر می‌گردد که قابل‌استعلام نیز می‌باشد.

مدرک معرفی‌نامهدر برخی از دوره‌های آموزشیِ مرکز مالی ایران که با هدف تربیت کارشناس در بازارهای مالی برگزار می‌شود، علاوه بر مدرک شرکت در دوره آموزشی و موفقیت، به افراد برتر معرفی نامه و تاییدیه مهارتی نیز اعطا می‌شود.

گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای:

دانش‌پذیران با شرکت در برخی دوره‌های آموزشی مرکز مالی ایران و پس از قبولی در آزمون نظری و عملی که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود، می‌توانند گواهینامه مهارتی مورد تایید آن سازمان با قابلیت ترجمه رسمی دریافت نمایند. این مدارک دارای دو نوع حضور در دوره آموزشی کوتاه‌مدت و گواهینامه مهارت می‌باشد. برای شرکت در دوره نیاز به آزمون نیست اما برای دریافت گواهینامه مهارت طبق ضوابط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌بایست دانش‌پذیر در آزمون‌های هماهنگ سازمان شرکت نموده و پس از کسب نمره قبولی مدرک مهارتی را دریافت نماید.

این مدارک در سایت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور قابل استعلام هستند.

فقط گواهینامه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امکان ترجمه رسمی دارد.

مدرک مهارت در بیش از 176 کشور دارای اعتبار می‌باشد.

آنچه باید درباره‌ی گواهینامه‌های مرکز مالی ایران بدانیم:

مرکز مالی ایران در راستای جلوگیری از مصرف بی‌رویه‌ی کاغذ و حفاظت از محیط‌ زیست، گواهینامه‌های پایان دوره‌های آموزشی خود را به‌ صورت الکترونیکی صادر می‌نماید.

ازاین‌رو، دانش‌پذیرانی که در دوره‌های آموزشی مرکز ثبت‌نام می‌کنند، برای دریافت مدرک پایان دوره می‌توانند بعد از اتمام دوره‌ی آموزشی خود با مراجعه به سایت مرکز و ورود به قسمت «گواهینامه‌ها» از حسابِ کاربری خود، گواهینامه دیجیتالی را با دیگران به اشتراک گذاشته و یا در رزومه خود درج نمایند.

گواهینامه دیجیتالی صادر شده اعتبار یکسانی با گواهینامه فیزیکی داشته و قابل استعلام از سایت مرکز مالی ایران می‌باشد. با این وجود دانش‌پذیرانی که نیاز به صدور فیزیکی مدرک دوره آموزشی را دارند، می‌توانند درخواست خود را از طریق پروفایل کاربری خود ثبت نمایند.

اگر قصد داشتید در یکی از ارگان‌های خصوصی و دولتی استخدام شوید، این مراکز می‌توانند با مراجعه به «سامانه‌ی استعلام گواهینامه» و واردکردن کد ردیابی درج‌شده بر روی گواهینامه، از صحت گواهینامه‌ی صادره اطمینان حاصل نمایند. 

با توجه به همکاری مرکز مالی ایران با مراکزِ علمی معتبرِ کشور، دانش‌پذیرانِ این مرکزعلاوه بر مدارک آموزشی بیان‌شده قابلیت دریافت گواهینامه آموزشی از مراکز علمی زیر را نیز دارا می‌باشند.

جهت دریافت این مدارک پس از پایانِ دوره و با توجه به نوع دوره می‌توانند از حساب کاربری خود این نسبت به دریافت مدرک رسمی از این مراکز علمی اقدام نمایند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 22110518 - 021

واتساپ: 09912707933

مشاوره رایگان

مشاوره دوره‌های سازمانی