سایت مرکز مالی ایران

چگونه در سایت مرکز مالی ایران ثبت نام کنیم؟

وارد سایت مرکز مالی ایران به نشانی ifc.ir شده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. چنانچه قبلا ثبت نام کرده باشید کافی است بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید. نحوه ثبت نام در سایت مرکز مالی ایران و استفاده از پنل آن در ویدئو زیر به طور کامل آموزش داده شده است.

چگونه از دوره های فعلی و آتی مرکز مالی ایران مطلع شویم؟

با مراجعه به بخش دوره های آموزشی در سایت مرکز، تماس با شماره 62843000-021، ارتباط در واتساپ و تلگرام با شماره 09912707933 و همچنین عضویت در شبکه های اجتماعی:

  اینستاگرام مرکز مالی ایران

  تلگرام مرکز مالی ایران

  لینکدین مرکز مالی ایران

 


خرید محصولات

چگونه در یک دوره یا فیلم آموزشی ثبت نام کنیم؟

وارد سایت مرکز مالی ایران شده و محصول مورد نظر خود را سرچ کنید. در صفحه محصول روی دکمه «ثبت نام» یا «خرید» کلیک کنید. چنانچه وارد حساب کاربری نشده باشید، صفحه ورود به سیستم نمایش داده می‌شود. پس از ورود به حساب کاربری محصول به سبد خرید شما اضافه شده و برای پرداخت به درگاه بانکی متصل می‌شوید. چنانچه کد تخفیف داشته باشید می‌توانید در این مرحله از آن استفاده کنید.

دوره آموزشی با فیلم آموزشی چه تفاوتی دارد؟

دوره های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین طی یک بازه زمانی خاص برگزار می‌شوند و حضور در کلاس‌ها الزامی است. در دوره‌های آموزشی امکان ارتباط با اساتید و سایر دانشپذیران وجود دارد. فیلم‌های آموزشی اما ویدئوهای ضبط شده هستند و در زمان دلخواه می‌توانید آنها را مشاهده کنید.


تخفیف‌های مرکز مالی ایران

مرکز مالی ایران چه تخفیفاتی دارد؟

برای مشاهده تخفیف‌های ثابت به صفحه تخفیفات مرکز مالی ایران مراجعه کنید. همچنین برخی از تخفیفات و پیشنهادهای ویژه از طریق اینستاگرام مرکز مالی ایران معرفی می شوند.


حساب کاربری

تا چه مدت به ویدئو دوره‌های آموزشی دسترسی داریم؟

یک روز پس از اتمام هرجلسه، فیلم ضبط شده کلاس در پنل کاربری دانشپذیر قرار می‌گیرد و تا 3 ماه در دسترس است.


گواهینامه‌ها

چه دوره‌هایی گواهینامه دارند؟

به تمامی دوره‌های مرکز مالی ایران گواهینامه تعلق می‌گیرد. گواهینامه حضور برای تمامی دانش پذیران که دو سوم جلسات را حضور داشته باشند و گواهینامه قبولی برای دوره‌هایی که آزمون و یا پروژه پایان دوره دارند؛ صادر می‌شود. در صورتی مدرک قبولی برای دانشپذیر صادر می‌شود که نمره به دست آمده آن بالای 60 باشد.

به فیلم‌های آموزشی گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

در صورتی برای دانشپذیر گواهینامه صادر می‌شود که بیش از 80 درصد فیلم‌ آموزشی را مشاهده کرده باشد.

آیا گواهینامه اعطایی مرکز مالی ایران معتبر است؟

گواهینامه اعطایی توسط مرکز مالی ایران مورد تایید سهامداران مرکز مالی ایران (بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالای ایران، بورس انرژی ایران و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه) بوده و قابل ترجمه می باشد. همچنین در صورت درخواست گواهی به زبان انگلیسی هم صادر می شود.


مخاطبان دوره‌ها

مخاطبان دوره‌های آموزشی مرکز مالی ایران چه کسانی هستند؟

دوره‌های مرکز مالی ایران با هدف تربیت کارشناسان متخصص و نخبگان مالی در کشور و متناسب با نیاز روز بازارهای مالی طراحی شده و در سطوح مختلف برگزار می‌شوند. برای تمامی افراد علاقه‌مند به مباحث مالی با هر سطحی از دانش، دوره‌های آموزشی ویژه در نظر گرفته شده است.


دوره‌های تمدید امتیاز گواهینامه

امتیاز تمدید گواهینامه چیست؟

افرادی که دارای یکی از گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه باشند و تاریخ اعتبار 2 ساله آن به اتمام رسیده باشد، لازم است برای تمدید گواهینامه اقدام کنند. سازمان بورس و کمیته گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه برای تمدید هر کدام از گواهینامه‌ها حداقل امتیازی را در نظر گرفته است؛ چنانچه افراد بتوانند حداقل امتیاز لازم را کسب کنند اعتبار گواهینامه آنها تمدید خواهد شد. سوابق تحصیلی، سوابق شغلی و شرکت در دوره‌های آموزشی مورد تایید سازمان بورس، از جمله مواردی بوده که به نحوی دارای امتیاز تمدید هستند. برای آگاهی از دوره‌های آموزشی دارای امتیاز تمدید گواهینامه، با مرکز مالی ایران (02162843000) تماس بگیرید.


سایر محصولات مرکز مالی ایران

بورس تلنت چیست؟

سامانه بورس تلنت برای شناسایی، توسعه و بکارگیری استعدادها در بازارهای مالی توسط مرکز مالی ایران ایجاد شده است؛ این پلتفرم به عنوان پلی ارتباطی میان کارجویان و کارفرمایان بازارهای مالی به شمار می‌رود.

سندباکس چیست؟

سند باکس که با عنوان محیط آزمون تنظیم‌گری نیز شناخته می شود، یک گروه متخصص و مجموعه‌ای از رویه‌های بررسی و سنجش ایده است که پس از دریافت ایده نوآورانه، نسبت به ایجاد محیط کنترل شده برای شروع فعالیت در دوره‌ای موقت و زمان‌بندی شده با شرایط مختص ایده، اقدام می‌کند. مرکز مالی ایران در آذر ماه 1400 به عنوان مجری سندباکس تعیین شد.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام