شرايط دريافت نمايندگي

خدمات زیر از طرف مرکز مالی ایران به نمایندگان اعطا می‌گردد:

استفاده از عنوان با سابقه 13 ساله مرکز مالی ایران

مرکز مالی ایران سازمانی پیشرو است که با هدف توسعه آموزش در بازار سرمایه ایران، ایجاد شبکه‌ای از دانش و ارائه آموزش‌های پیشرفته و خدمات حرفه‌ای در بازارهای مالی با ترکیب سهامداری بورس اوراق بهادار، فرابورس ایران، بورس انرژی ایران، بورس کالای ایران و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه فعالیت می‌کند.

عنوان مرکز مالی ایران، یک برند معتبر آموزشی در بازارهای مالی کشور و بازار سرمایه است؛ همچنین به کارگیری این عنوان، ارزش افزوده‌ و مزیت رقابتی برای نمایندگان در استان‌ها ایجاد می‎‌کند.

ارائه منابع آموزشی و برخورداری از تجربیات مرکز مالی ایران

دوره‌های آموزشی فراوانی در مرکز مالی ایران در حال تدریس است که برای این دروس منابع آموزشی فراوانی همانند سیلابس، طرح درس، نمونه سوالات آزمون، نمونه تمرین‌ها و… وجود دارد؛ همچنین راهنمایی جهت نحوه انتخاب و گزینش اساتید، فرم‌ها، روال کاری و اجرایی، نحوه ارزیابی عملکرد اساتید و نحوه ارزیابی کیفی آموزش در اختیار نمایندگان قرار می‌گیرد. بدیهی است نماینده مرکز مالی ایران برای دستیابی به این دانش گرانبها بایستی ضمن اخذ شرایط لازم، توان خود را در پیاده‌سازی آن‌ها به مرکز ثابت نماید و نیز امانت‌دار این دانش باشد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای مدیران و پرسنل

جهت آشنایی کامل نماینده و مدیران آن با مرکز مالی ایران، کارگاه‌های آموزشی برای آن‌ها درنظر گرفته می‌شود. در این کارگاه‌ها دانش و تجربه مدیران مرکز به طور کامل در اختیار نماینده قرار می‌گیرد.

همچنین نماینده مدیران و پرسنل آن از نزدیک و به طور ملموس با نحوه کار مرکز، روال‌های کاری، آیین‌نامه‌ها، فرم‌ها و بخش نامه‌های سازمان آشنا می‌شوند و کلیه مدارک لازم در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

ارزیابی از اساتید و برگزاری کلاس‌های تربیت مدرس

کلیه اساتیدی که در نمایندگی تدریس می‌نمایند؛ می‌بایست از نظر کیفی به تایید مرکز برسند و صلاحیت علمی آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد. برای افزایش سطح علمی اساتید، کارگاه‌های تربیت مدرس نیز به طور متداوم برگزار خواهد شد.

نظارت کامل کیفی و کمی بر عملکرد نمایندگی

ناظرین و بازرسین مرکز به طور مرتب از نمایندگی بازدید به عمل خواهند آورد و از نظر کیفی فعالیت نماینده را مورد ارزیابی قرار خواهند داد؛ همچنین نکات مثبت و منفی آن‌ها طبق روال‌های موجود به نماینده اعلام خواهد شد تا نماینده با رعایت آن‌ها در جهت ارتقا خدمات کیفی به مشتریان گام بردارد.

بهره‌گیری از تجارب سایر نمایندگان

عضویت در مرکز مالی ایران امکانی را برای نماینده فراهم می‌آورد که با سایر نمایندگان سطح کشور نیز در تماس و تعامل باشد. جلسات سه ماهه‌ای برگزار می‌گردد که در آن کلیه نمایندگان با هم به تبادل نظر می‌پردازند.

صدور گواهینامه‌های متمرکز و دارای قابلیت استعلام

پس از برگزاری دوره‌های آموزشی توسط مرکز مالی ایران و نمایندگان این مرکز، دانش‌پذیران گواهینامه رسمی دریافت خواهند کرد. گواهینامه‌های صادر شده از طرف مرکز مالی قابلیت ترجمه در تمامی دارالترجمه‌‌های رسمی ایران را دارا هستند و ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می‌باشد.

مجوزات آموزشی مرکز مالی ایران

مرکز مالی ایران تنها نهاد آموزشی در بازار سرمایه می‌باشد که دارای مجوز آموزشی از هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار است.

این مرکز دارای مجوز آموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و پژوهشکده بیمه است؛ همچنین تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه‌های سطح اول کشور و انجمن‌های علمی حوزه مالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا می‌باشد.

تعهدات نماینده مرکز مالی ایران:

  •  رعایت باورهای بنیادی مرکز و صداقت کاری
  •  ایجاد بستر فیزیکی مناسب
  •  ایجاد محیط کاری شاداب و دانش‌محور
  •  پیاده‌سازی موفق دوره‌های آموزشی طبق استانداردها
  •  ارائه کلیه خدمات و محصولات مرکز
  •  حضور کامل در جلسات ، تصمیمات و فعالیت‌های گروهی مرکز
  •  همکاری کامل با ناظران کیفی مرکز
  •  رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر در ارتباط باشید: 021-62843112

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام