42 جلسه 107 ساعت

€54115000/00

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره
بسته آموزشی بازار سرمایه اسلامی و اخلاق حرفه‌ای

بسته آموزشی مقدماتی بر اقتصاد

بسته آموزشی فهم و تحلیل صورت‌های مالی

بسته آموزشی مقدمات بازارها، ابزارها و نهادهای مالی

بسته آموزشی قوانین و مقررات اصول بازار سرمایه

بسته آموزشی روش های کمی مقدماتی

بسته آموزشی مقدمات امور مالی شرکتی

بسته آموزشی آمادگی آزمون اصول بازارسرمایه


نوع دوره : دوره جامع
تعداد ساعات آموزش : 107 ساعت
بسته آموزشی آمادگی آزمون اصول بازارسرمایه

 

معرفی دوره:

مرکز مالی ایران با هدف توسعه آموزش و ارتقا دانش فعالان بازار سرمایه، به منظور سهولت پذیرش در آزمون های مربوط به گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، اقدام به برگزاری دوره آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه کرده است.

برای ورودی حرفه‌ای و هدفمند به مشاغل بازار سرمایه مدارک حرفه‌ای مختلفی وجود دارند که برای اخذ آن‌ها لازم است ابتدا مدرک اصول بازار سرمایه را کسب کرد. این مدرک مقدمه‌ای است برای دریافت مدارکی همچون معامله‌گری، تحلیل‌گری، مدیریت سبد و... که هر کدام از این مدارک در بازارهای مالی کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و با کسب آن‌ها میزان دانش و اطلاعات افراد نسبت به ابعاد گوناگون بازارهای مالی به طور چشمگیری ارتقا پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است پیش نیاز این دوره آموزشی، داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی داخلی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا معادل آنها یا مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات آموزشی خارجی است که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معادل کارشناسی یا بالاتر ارزشگذاری شده باشد.

 

پیش‌زمینه‌های علمی و آموزشی مورد نیاز فراگیر:

داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی داخلی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا معادل آنها یا مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات آموزشی خارجی است که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معادل کارشناسی یا بالاتر ارزش گذاری شده باشد.

 

دستاورد‌های دوره:

افراد با شرکت در این دوره‌ی آموزشی به آمادگی کامل جهت شرکت در آزمون اصول بازار سرمایه دست خواهند یافت و می‌توانند پس از آن جهت شرکت در آزمون‌های حرفه‌ای بعدی سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام نمایند. همچنین دانش‌پذیران سطح دانش خود را در دروس مختلفی که مبانی بازار سرمایه است با گذراندن این دوره‌آموزشی به حد مطلوبی خواهند رساند.

 

امکانات دوره: 

  • دسترسی به فایل ها اساتید
  • ارائه گواهینامه

 

 

طول دوره:

104 ساعت

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام