تاریخ برگزاری : 1401/05/09
120 ساعت
2,000,000 ریال

اولین دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری (بوت کمپ ارزشگذاری)

از 1401/05/09 تا 1401/10/20 شنبه و یکشنبه ها   17 الي 20

نوع دوره : حضوری
تعداد ساعات آموزش : 120 ساعت
اولین دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری (بوت کمپ ارزشگذاری)

دوره مشترک مرکز مالی ایران و شرکت بهاسنج:

اولین دوره جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری

(بوت کمپ ارزشگذاری)

معرفی دوره:

امروزه پای ثابت تمامی تصمیم گیری‌های مالی و ‌سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در کسب و کارهای شخصی کاملا کوچک تا کسب و کارهای بزرگ و بین‌المللی، ارزشگذاری و اطلاع از ارزش واقعی کسب و کارها است. با توجه به توسعه بازارهای مالی کشور و افزایش تنوع و پیچیدگی انواع مدل‌های کسب و کاری شرکت‌ها، ارزشگذاری تبدیل به موضوعی کاملا تخصصی گردیده و خدمات ارزشگذاری در حوزه‌های مختلف از قبیل؛ استارتاپ‌ها، شرکت‌های بالغ، نهادهای مالی، دارایی‌های نامشهود و برند، ارزشگذاری مبتنی بر مشتری، پرتفولیو ‌سرمایه‌گذاری مخاطره آمیز و ... به صورت تخصصی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه ‌می‌گردد.

در همین راستا مرکز مالی ایران و شرکت بهاسنج در راستای رسالت آموزشی خود اقدام به طراحی و برگزاری دوره جامع آموزشی کاربردی تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری ویژه علاقه‌مندان و فعالین بازار سرمایه نموده است.

موضوع ارزشگذاری از مهمترین چالش‌های روز بازارهای مالی ایران و کشورهای پیشرفته‌ی دنیا در حوزه مالی می‌باشد که امروزه در کشور ما نیز احتیاج شدید به بروزرسانی دانشِ حاضر در دست کارشناسان و همچنین کاهش اشتباهات و تخلفات آن‌ها حس می‌شود.

ما در این دوره در تلاشیم با شناسایی دقیق و تخصصی نقاط مورد نیاز حوزه ارزشگذاری، تخصصی‌‌ترین و بروزترین دوره آموزشی را برگزارکنیم و گامی مهم و ارزشمند در جهت ارتقای سطح دانش و عملکرد فعالین بازار سرمایه ایران برداریم.

در این دوره که با حمایت شرکت فرابورس ایران برگزار می‌شود، به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی شبیه سازی شده و تحت نظر اساتید تراز اول ارزشگذاری کشور به ارتقاء مهارت‌های معامله گری، رشد استعداد و توانمندی‌های درونی و توسعه فردی خود بپردازند.

در«دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری» به موضوعات و مباحثی پرداخته خواهد شد که تاکنون در سطح کشور اهتمام لازم نسبت به آن‌ها صورت نگرفته و یا کارشناسان مسئول در گزارشات و ارزشگذاری‌های انجام شده لحاظ نکرده‌اند. این درحالی است که توجه به این موارد در صحت و سلامت ارزشگذاری شرکت‌ها و پس از آن در نحوه‌ی عرضه‌ی آن‌ها در بازار، بسیار موثر و چشمگیر خواهد بود. شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر کلاس‌های آموزشی، با شرکت در کارگاه‌های تخصصی مهارت‌های خود را به عرصه رقابت می‌گذارند و برای فعالیت حرفه‌ای خود در بازارهای مالی آماده می‌شوند. این دوره شامل بیش از 120 ساعت آموزش بوده و طی بیش از پنج ماه برگزار خواهد شد.    

متقاضیان دارای شرایط ذیل می توانند پس از پرداخت هزینه اولیه، رزومه‌ی خود را جهت بررسی و تعیین وقت مصاحبه ارسال نمایند

  • حداقل مدرک لیسانس (رشته های فنی و مهندسی/مالی/حسابداری/اقتصاد)
  • دارای حداقل یک سال تجربه کاری در حوزه ارزشگذاری یا انجام حداقل سه پروژه ارزشگذاری
  • آشنایی کافی با زبان انگلیسی
  • آشنایی کافی با اکسل

(ارسال رزومه)

پذیرش در دوره منوط به قبولی در مصاحبه می‌باشد

هزینه نهایی ثبت نام در این دوره 20.700.000 تومان می باشد