تاریخ برگزاری : 1401/05/23
40 جلسه 120 ساعت

€163530000/00

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره

اولین دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری (بوت کمپ ارزشگذاری)

از 1401/05/23 تا 1401/12/21 یکشنبه‌ها   17 الی 20 پنجشنبه‌ها   15 الی 18

نوع دوره : حضوری-آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 120 ساعت
اولین دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری (بوت کمپ ارزشگذاری)

دوره مشترک مرکز مالی ایران و شرکت بهاسنج:

اولین دوره جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری

(بوت کمپ ارزشگذاری)

معرفی دوره:

امروزه پای ثابت تمامی تصمیم گیری‌های مالی و ‌سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در کسب و کارهای شخصی کاملا کوچک تا کسب و کارهای بزرگ و بین‌المللی، ارزشگذاری و اطلاع از ارزش واقعی کسب و کارها است. با توجه به توسعه بازارهای مالی کشور و افزایش تنوع و پیچیدگی انواع مدل‌های کسب و کاری شرکت‌ها، ارزشگذاری تبدیل به موضوعی کاملا تخصصی گردیده و خدمات ارزشگذاری در حوزه‌های مختلف از قبیل؛ استارتاپ‌ها، شرکت‌های بالغ، نهادهای مالی، دارایی‌های نامشهود و برند، ارزشگذاری مبتنی بر مشتری، پرتفولیو ‌سرمایه‌گذاری مخاطره آمیز و ... به صورت تخصصی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه ‌می‌گردد.

در همین راستا مرکز مالی ایران و شرکت بهاسنج در راستای رسالت آموزشی خود اقدام به طراحی و برگزاری دوره جامع آموزشی کاربردی تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری ویژه علاقه‌مندان و فعالین بازار سرمایه نموده است.

موضوع ارزشگذاری از مهمترین چالش‌های روز بازارهای مالی ایران و کشورهای پیشرفته‌ی دنیا در حوزه مالی می‌باشد که امروزه در کشور ما نیز احتیاج شدید به بروزرسانی دانشِ حاضر در دست کارشناسان و همچنین کاهش اشتباهات و تخلفات آن‌ها حس می‌شود.

ما در این دوره در تلاشیم با شناسایی دقیق و تخصصی نقاط مورد نیاز حوزه ارزشگذاری، تخصصی‌‌ترین و بروزترین دوره آموزشی را برگزارکنیم و گامی مهم و ارزشمند در جهت ارتقای سطح دانش و عملکرد فعالین بازار سرمایه ایران برداریم.

در این دوره که با حمایت شرکت فرابورس ایران برگزار می‌شود، به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی شبیه سازی شده و تحت نظر اساتید تراز اول ارزشگذاری کشور به ارتقاء مهارت‌های ارزشگذاری، رشد استعداد و توانمندی‌های درونی و توسعه فردی خود بپردازند.

در«دوره آموزشی جامع تربیت کارشناس خبره ارزشگذاری» به موضوعات و مباحثی پرداخته خواهد شد که تاکنون در سطح کشور اهتمام لازم نسبت به آن‌ها صورت نگرفته و یا کارشناسان مسئول در گزارشات و ارزشگذاری‌های انجام شده لحاظ نکرده‌اند. این درحالی است که توجه به این موارد در صحت و سلامت ارزشگذاری شرکت‌ها و پس از آن در نحوه‌ی عرضه‌ی آن‌ها در بازار، بسیار موثر و چشمگیر خواهد بود. شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر کلاس‌های آموزشی، با شرکت در کارگاه‌های تخصصی مهارت‌های خود را به عرصه رقابت می‌گذارند و برای فعالیت حرفه‌ای خود در بازارهای مالی آماده می‌شوند. این دوره شامل بیش از 120 ساعت آموزش بوده و طی بیش از پنج ماه برگزار خواهد شد.    

 

پذیرش در دوره منوط به قبولی در مصاحبه می‌باشد

هزینه نهایی ثبت نام در این دوره 20.700.000 تومان می باشد

 

 

* افرادی که در مصاحبه اولیه شرکت کرده‌ ونمره قبولی کسب کرده‌اند.جهت تکمیل ثبت نام با شماره تماس62843000 داخلی 131 تماس حاصل فرمایید.

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام