تاریخ برگزاری : 1401/10/18
40 جلسه 120 ساعت
89,000,000 ریال
فهرست اساتید این دوره
آشنایی با بازار سرمایه (Invest Way)

اکسل مقدماتی (Invest Way)

تحلیل بنیادی (Invest Way)

تابلو‌خوانی (Invest Way)

تحلیل تکنیکال (Invest Way)

مفاهیم اقتصاد کاربردی در بازار سرمایه (Invest Way)

اولین رویداد آموزشیInvest Way

از 1401/10/18 تا 1402/05/31 روزهای فرد   17 الی 20

نوع دوره : دوره جامع
تعداد ساعات آموزش : 120 ساعت
اولین رویداد آموزشیInvest Way

مرکز مالی ایران برگزار می کند:

معرفی دوره:

مرکز مالی ایران، به‌عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه در راستای رسالت حرفه‌ای خود و ضرورت‌ آموزش‌های تخصصی و منظم، دوره‌ی جامع آموزشی-کاربردی «Invest way» را برای فعالین و علاقه‌مندان به بازارهای مالی ، نسبت به درخواست ناشرین و نهادهای فعال در بازار سرمایه طراحی و برنامه‌ریزی کرده است.  در « Invest Way »  به عنوان اولین دوره‌ی تخصصی تحلیل گری و معامله‌گری در بازارهای مالی، به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی شبیه‌سازی در قالب کارگاه های آموزشی به ارتقاء مهارت‌های معامله‌گری، تحلیلگری، رشد استعداد و توانمندی‌های درونی و توسعه فردی خود بپردازند. مرکز مالی ایران در « Invest Way » در صدد آن است تا  نمای جامع  و کامل در معامله‌گری و تحلیل گری در بازار سرمایه را بصورت  کاربردی و فشرده در 120 ساعت آموزش حضوری- آنلاین، به همراه بهره‌مندی از 60 ساعت فیلم آموزشی مکمل و کارگاه های عملیاتی در محیط شبیه سازی شده  (ویژه دانشپذیران حضوری )  برای شرکت‌کنندگان این دوره فراهم آورد. همراهان مرکز مالی ایران  در « Invest Way »  علاوه بر کلاس‌های آموزشی، با شرکت در کارگاه‌هایی تخصصی تحت نظارت خبره ترین معامله گران و فعالین بازار،  مهارت های خود را به عرصه رقابت گذاشته و برای فعالیت حرفه‌ای خود در بازارهای مالی آماده می‌شوند. لازم به ذکر است، نفرات برگزیده این دوره آموزشی از طرف مرکز مالی ایران به  نهادهای مالی برگزیده سطح کشور معرفی خواهند شد.

نکات مهم دوره:

 دوره به صورت 120 ساعت حضوری-آنلاین و 60 ساعت ویدیو آموزشی می باشد.  « Invest Way »  در سه بخش اصلی برگزار خواهد شد. بخش اول با برگزاری 60 ساعت آموزش حضوری-آنلاین و پس از آن در بخش دوم (که مقارن با تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان می‌باشد) برنامه درسی از سوی مرکز مالی ایران جهت تماشای 60 ساعت آموزش تخصصی ارائه خواهد شد و سپس در بخش سوم دوره نیز با 60 ساعت آموزش حضوری-آنلاین در کنار شما خواهیم بود.

توصیه دوستانه:

همراهان عزیز مرکز مالی ایران

همانگونه که مستحضرید با توجه به اینکه ماهیت دوره های بوت کمپ بیشتر جنبه عملیاتی و کارگاهی دارد، بنا داشتیم این دوره صرفا به صورت حضوری برگزار گردد که با توجه به درخواست بسیار دانشپذیران از استان های مختلف، امکان شرکت در این دوره به صورت آنلاین نیز فراهم گردید تا با توجه حضور اساتید زبده در حوزه های مختلف، دانشپذیران آنلاین با حداقل پرداخت شهریه از حداقل 180 ساعت آموزش حرفه ای بهره مند شوند.