1 جلسه 3 ساعت
رایگان

نشست تخصصی نقد و بررسی گزارش ارزشگذاری سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی)


نوع دوره : غیرحضوری
تعداد ساعات آموزش : 3 ساعت
نشست تخصصی نقد و بررسی گزارش ارزشگذاری سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی)

"مرکز مالی ایران با همکاری شرکت فرابورس ایران برگزار می کند"

« نشست تخصصی نقد و بررسی گزارش ارزشگذاری سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی)»

ارزش‌گذاری دارایی‌ها از جمله اوراق بهادار یکی از ارکان اصلی مؤثر بر تصمیم‌گیری‌های مالی و ‌سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی در کسب‌وکارهای شخصی کوچک تا کسب‌وکارهای بزرگ و بین‌المللی به شمار می‌آید. ارزش‌گذاری اصولی و صحیح دارایی‌ها باعث تخصیص بهینه منابع سرمایه‌ای شده و این امر نقش عمده‌ای در رشد و توسعه اقتصادی ایفا می‌نماید. در چند سال اخیر ارزش‌گذاری شرکت‌ها به یکی از مهم‌ترین و درعین‌حال پیچیده‌ترین مفاهیم اقتصادی هر کشور تبدیل‌شده به‌طوری‌که در حال حاضر تعیین ارزش شرکت‌ها در کشورهای توسعه‌یافته که دارای بازار سرمایه پیشرفته ای هستند، توسط بانک‌های سرمایه‌گذاری و مشاوران سرمایه‌گذاری و با استفاده از استانداردهای مختص به هر صنعت تعیین می‌شود.
با توجه به توسعه بازارهای مالی کشور و افزایش تنوع و پیچیدگی انواع مدل‌های کسب‌وکاری شرکت‌ها، ارزش‌گذاری تبدیل به موضوعی کاملاً تخصصی گردیده و خدمات ارزش‌گذاری در حوزه‌های مختلف از قبیل؛ استارتاپ‌ها، شرکت‌های بالغ، نهادهای مالی، دارایی‌های نامشهود و برند، ارزش‌گذاری مبتنی بر مشتری، پرتفولیو ‌سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و ... به‌صورت تخصصی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه ‌می‌گردد.

در همین راستا مرکز مالی ایران در نظر دارد « نشست تخصصی نقد و بررسی گزارش ارزشگذاری سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی)» را در روز یکشنبه 1401/03/22  از ساعت 15 الی 18 با حضور کارشناسان خبره حوزه ارزشگذاری بصورت آنلاین برگزار نماید.