holding date : 2021/08/02
24 Hours
48,000,000 ریال
Certificate
Lecturers

سومین دوره آموزشی معاملات الگوریتمی با پایتون

from 2021/08/02 to 2021/11/13

Type : Online
Duration : 24 Hours
سومین دوره آموزشی معاملات الگوریتمی با پایتون

معرفی دوره :

همراه با اقبال گسترده و ورود معامله‌گران جدید به بورس و بازار سرمایه در ایران و اقبال جهانی به بازارهای رمزارزها؛ سرعت رخدادها و حجم معاملات افزایش چشم‌گیری یافته است. معامله‌گران در این بازارها در مسیری قرار گرفته اند که روز به روز بایستی سرعت خود در تصمیم‌گیری و خرید و فروش را افزایش دهند، در غیر این صورت عایدی مطلوبی از این بازارها به دست نخواهند آورد.

معاملات الگوریتمی و خودکار یکی از بهترین راه‌حل‌ها به منظور افزایش سرعت در تصمیم‌گیری معاملات در این بازارها میباشد. در این نوع از معاملات به جای بسنده کردن به انجام تحلیل و اخذ تصمیم توسط کاربر انسانی، واسط انسانی حذف شده و تحلیلهای مالی به صورت خودکار همراه با انجام معامله، توسط ماشین صورت می پذیرد.

مرکز مالی ایران در راستای رسالت خود دوره تخصصی «معاملات الگوریتمی با پایتون» را طراحی و برگزاری می کند تا شاغلین و علاقه‌مندان این حوزه مهارت های لازم را کسب و توانایی‌های خود در این زمینه را افزایش دهند تا بتوانند علاوه بر استفاده از فرصت‌های شغلی مرتبط، خود نیز عایدی مناسبی از معاملات الگوریتمی کسب نمایند.

مدرس :

علی حبیب نیا 

طول دوره ساعت :

24 ساعت

روز های بر گزاری :

 شنبه‌‌ها

 از 11 مرداد ماه الی 22 آبان

ساعت بر گزاری :

17 الي 19

همراه با 16 ساعت حل تمرين (8 جلسه ، 2ساعته)

استاد TA:

مصطفی رهنما 

روز های بر گزاری :

دوشنبه ها

ساعت بر گزاری :

17 الي 19

امتیاز تمدید گواهینامه های حرفه ای :

سطح های الف و ب:

4 امتیاز

سطح های ج:

3 امتیاز

امکان برقراری دسترسی به لینک های آفلاین دوره دوم معاملات الگوریتمی با پایتون برای شرکت کنندگان در دوره سوم وجود خواهد داشت.


Comments about course