holding date : 2021/06/26
130 Hours
39,000,000 ریال
Certificate

ششمین دوره آموزشی آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه

from 2021/06/26 to 2021/08/30

Type : Online
Duration : 130 Hours
ششمین دوره آموزشی آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه

«به دلیل الزامات پیشگیری از کرونا، این دوره تنها به صورت آنلاین برگزار می شود.»

مرکز مالی ایران با هدف توسعه آموزش و ارتقا دانش فعالان بازار سرمایه، به منظور سهولت پذیرش در آزمون های مربوط به گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، اقدام به برگزاری دوره آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه کرده است.

بورس تلنت یک مسیر روشن برای جوانان با استعداد این کشور است که می خواهند رشد کنند و در مسیر کاری خود بدرخشند. در بورس تلنت ما شما را آماده یک ورود موفق به بازار کار می کنیم.برای ورودی حرفه‌ای و هدفمند به مشاغل بازار سرمایه مدارک حرفه‌ای مختلفی وجود دارند که برای اخذ آن‌ها لازم است ابتدا مدرک اصول بازار سرمایه را کسب کرد. مدرک اصول بازار سرمایه مقدمه‌ای است برای دریافت مدارکی همچون معامله‌گری، تحلیل‌گری، سبدگردانی و... که هر کدام از این مدارک در بازارهای مالی کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و با کسب آن‌ها میزان دانش و اطلاعات افراد نسبت به ابعاد گوناگون بازارهای مالی به طور چشمگیری ارتقا پیدا خواهد کرد.

در این دوره آموزشی اساتید متبحر و متخصص مرکز مالی ایران با به روز ترین روش‌ها و همچنین متناسب با شیوه‌ی برگزاری به‌روز آزمون‌ اصول بازار سرمایه در سازمان بورس، آمادگی دانش‌پذیران این مجموعه را نسبت به آزمون اصول به حد بسیار مطلوبی می‌رسانند. دانش پذیران این دوره آموزشی با همراهی کامل اساتید در کلاس‌های این دوره آموزشی می‌توانند نمره بالایی در آزمون اصول بازار سرمایه کسب نمایند

طول دوره ساعت :

130 ساعت

روز های بر گزاری :

شنبه ها ، دوشنبه ها ، چهارشنبه ها و جمعه ها

5 تیر تا 8 شهریور ماه


Comments about course