6 جلسه 18 ساعت

7,480,000 ریال

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره

بسته آموزشی تحلیلگری بازارهای جهانی


نوع دوره : غیرحضوری
تعداد ساعات آموزش : 18 ساعت
بسته آموزشی تحلیلگری بازارهای جهانی

«شما می‌توانید جلسه اول را به صورت رایگان مشاهده کنید.»

 

معرفی دوره‌:

در دوره آموزشی فاندامنتال اقتصاد جهانی به معرفی برخی از مهمترین شاخص‌های کلان اقتصادی آمریکا و جهان غرب پرداخته خواهد شد. همچنین تاثیر این شاخص‌ها را بر نرخ بهره‌ی آمریکا بصورت کامل بررسی خواهیم کرد. برای مثال اثر تغییرات GDP (تولید ناخالص داخلی) آمریکا بر نرخ بهره این کشور را تحلیل کرده؛ سپس اثرات آن بر شاخص دلار و اقتصاد جهانی را به‌طور کامل مورد تحلیل قرار خواهیم داد.

با توجه به اینکه بازار سرمایه کشور ما به نوعی کامودیتی محور است؛ در بخش دیگر این دوره آموزشی، تحلیل کامودیتی‌های مهم و موثر بر بازارهای مالی داخلی و خارجی را در برنامه تدریس قرار داده‌ایم و به آن خواهیم پرداخت. چرا که تحلیل کامودیتی‌ها تاثیر مهم و چشمگیری بر نوع نگاه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران این حوزه دربر خواهد داشت. همچنین به شاخص‌های کلیدی اقتصاد غرب و کامودیتی‌های موثر بر بازارهای داخلی نیز اشاره خواهیم کرد.

کاهش مستمر ارزش قدرت ریال در برابر سایر ارزهای جهان از یک طرف و رشد افسارگسیخته ی تورم بر اثر فشارهای اقصادی بین الملل، باعث شده است تا عموم جامعه، به دنبال روشهای امن تر سرمایه گذاری برای حفظ ارزش پول و دارایی های خود داشته باشند. طلا بعنوان یک دارایی و یک کالای امن سرمایه گذاری، از دیرباز مورد توجه خانوارهای ایرانی بوده است. بر همین اساس شرایط ناپایدار اقتصادی، باعث شده است تا تمایل افراد جامعه به سرمایه گذاری بر روی طلا افزایش یابد.

در نظر است تا با برگزاری یک دوره آموزشی کاربردی کوتاه مدت، انواع روشهای تحلیل طلا را به همراه ریسک های مترتب و همچنین چشم انداز بازار آتی این دارایی ، نسبت به افزایش سطح دانش عمومی معامله گری افراد جامعه هیم باشیم. مطالب این دوره بصورت کاملا کاربردی و خلاصه، تهیه شده است و انتظار میرود شرکت کنندگان در پایان دوره، قادر به تحلیل طلا و انتخاب مناسبترین روش و زمان معامله گری بر روی این فلز گرانبها باشند. 

 

امکانات دوره:

 اعطای گواهینامه پس از مشاهده دو سوم از ویدئوهای آموزشی

 امکان اضافه شدن به گروه آموزشی دوره

 امکان دسترسی به فایل های ضمیمه دوره

 

طول دوره:

18 ساعت

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام