تاریخ برگزاری : 1402/10/26
1 جلسه یک ساعت و 30 دقیقه

1,000,000 ریال
رایگان

فهرست اساتید این دوره

وبینار شکوفاسازی دانش مالی در پایتون

از 1402/10/26 تا 1402/10/26 سه شنبه   18:00 الی 19:30

نوع دوره : آنلاین
تعداد ساعات آموزش : یک ساعت و 30 دقیقه
وبینار شکوفاسازی دانش مالی در پایتون

« مرکز مالی ایران به عنوان جامع‌ترین و معتبر‌ترین نهاد آموزشی بازار سرمایه، برگزار میکند. »

« با پایتون ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید. »

« ورود به دوره جامع بوت کمپ پایتون در دنیای مالی »

معرفی وبینار:

  •  امروزه با پیشرفت های گسترده در زمینه فناوری اطلاعات، استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی برای تجزیه و تحلیل داده‌های مالی به یک ضرورت تبدیل شده است. پایتون به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی قدرتمند و انعطاف‌پذیر، جایگاه خود را در بین برنامه نویسان وهمچنین در دنیای مالی به شدت مستحکم کرده است.  در این وبینار، با شکوفاسازی دانش مالی خود در پایتون، به دنیایی از تجزیه و تحلیل داده‌های مالی با قدرت و دقت بیشتر وارد خواهید شد.

 

 

چرا پایتون یاد میگیریم؟

  1. خوانایی بالا و سادگی: یکی از دلیل های جذاب پایتون کد نویسی روان و راحت در این برنامه هست که این خاصیت باعث می‌شود حتی برنامه‌نویسان مبتدی نیز به راحتی کد را متوجه شده و تغییرات لازم را اعمال کنند.

  2. انعطاف‌پذیری بالا: پایتون به راحتی با کتابخانه‌ها و فریم‌ورک‌های مختلف سازگار است. این انعطاف‌پذیری به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد تا با انتخاب ابزارها و کتابخانه‌های مناسب، به راحتی برنامه‌های مالی پیشرفته را پیاده‌سازی کنند.

  3. جوامع فعال برنامه‌نویسی: پایتون دارای جامعه فعالی از برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان است که به تبادل تجربیات، ارتقاء و به‌روزرسانی مستمر زبان کمک می‌کنند. این جامعه بزرگ به برنامه‌نویسان امکان پشتیبانی و به‌روزرسانی را می‌دهد.

  4. پشتیبانی خوب از کتابخانه‌ها: برای دانش مالی، پایتون دارای کتابخانه‌ها و ابزارهای قدرتمندی است که از جمله آنها می‌توان به pandas برای تحلیل داده‌ها، NumPy برای مدیریت آرایه‌های عددی و Matplotlib برای رسم نمودارها اشاره کرد.

  5. پشتیبانی از تحلیل داده: پایتون به دلیل کتابخانه‌های متنوعی که برای تحلیل داده در اختیار دارد، به صورت گسترده در حوزه دانش مالی برای استخراج اطلاعات از داده‌ها و تصمیم‌گیری‌های مالی استفاده می‌شود.

 

 

روز برگزاری:

  • سه‌شنبه 26 دی ماه

ساعت برگزاری:  

  • 18الی 19:30

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام