holding date : 2021/08/05
16 Hours
8,000,000 ریال
Certificate

اولین دوره آموزشی صندوق های سرمایه گذاری خصوصی

from 2021/08/05 to 2021/09/02

Type : In person-Online
Duration : 16 Hours
اولین دوره آموزشی صندوق های سرمایه گذاری خصوصی

« با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، این دوره به صورت حضوری با ظرفیت بسیار محدود وآنلاین برگزار می گردد.»

معرفی دوره :

مدل تامین‌مالی از طریق صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی روشی نسبتا نوین و تا حدی شبیه به مدل تامین‌مالی از طریق صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه است، اما تفاوت‌هایی در مخاطبان این صندوق‌ها و استراتژی‌های آن‌ها وجود دارد.بازار سرمایه ایران، و تحلیل هریک از بازارهای موجود به شناخت و فرصت‌یابی فعالیت در این بازار کمک نماییم.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه معمولا به دنبال سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای جوانی هستند که پتانسیل رشد بلند مدت دارند، ولی مخاطب صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی شرکت‌های بلوغ یافته‌ هستند. صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی متشکل از تیم باتجربه ای ازمتخصصان مالی است که از طریق ارزیابی موشکافانه، شرکت‌هایی که دارای پتانسیل های مناسب رشدی هستند را پیدا می کند و تلاش می‌کند سهام مدیریتی آن را با افق سرمایه‌گذاری 2 تا 7 ساله خریداری کند. سپس این تیم حرفه‌ای هم‌پای موسسان اصلی شرکت تلاش می‌کند تا شرکت مورد نظر را رشد دهند و در مرحله بلوغ مدنظر از شرکت خارج شوند. روش‌های خروج صندوق معمولا از طریق انتشار عمومی سهام یا فروش به سرمایه‌گذاران خصوصی است.

این دوره به دنبال تربیت کارشناسانی است که با شناخت کافی از نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری خصوصی بتوانند در تیم های اجرایی صندوق های سرمایه گذاری خصوصی به خلق ارزش بپردازند.در این دوره تلاش شده است به همه آنچه برای شناخت این صندوق ها و عملکرد موثر در زمینه سرمایه گذاری،مدیریت و خلق ارزش و خروج از سرمایه گذاری لازم است پرداخته شود.

مدرس :

مهدی فرازمند

محسن مهدی نسب

امیرحسین شماعی زاده

طول دوره ساعت :

16 ساعت

روز های بر گزاری :

پنجشنبه ها

14 مرداد ماه الی 11 شهریور ماه

ساعت برگزاری:

10 الی 14


Comments about course