تاریخ برگزاری : 1400/03/23
30 ساعت

10,000,000 ریال

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره

یازدهمین دوره جامع آموزشی تحلیل بنیادی

از 1400/03/23 تا 1401/03/26

نوع دوره : حضوری-آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 30 ساعت
یازدهمین دوره جامع آموزشی تحلیل بنیادی


تمامی افراد موفقی که به صورت حرفه ای از بازارهای مالی کسب درآمد میکنند، از روش های بخصوصی برای تحلیل سهام استفاده می‌کنند. یکی از روش های پایه‌‌ای و حائز اهمیت جهت تعیین و تحلیل ارزش سهام شرکت های بورسی تحلیل بنیادی (فاندامنتال) است. تحلیل بنیادی را می‌توان به عنوان یک روش زمینه‌ای جهت استفاده از سایر متدهای تحلیلی از جمله تحلیل تکنیکال و روانشناسی معاملات، استفاده از فیلترها و ... نام برد.

تحلیل بنیادی در ابتدا به ما کمک می کند تا شرکت هایی که دارای فعالیت حقیقی و سودساز هستند و آینده‌ی درخشانی دارند را پیدا کنیم. برای مثال در تحلیل بنیادی ما به کشف ارزش ذاتی سهام شرکت ها می‌پردازیم و آن را با قیمت آن سهام در بازار مقایسه می‌کنیم.همواره سرمایه گذارانی موفق ترند که بتوانند عوامل موثر بر تغییر قیمت سهام را یافته و تحلیل کنند و از اختلاف بین ارزش و قیمت سهام کسب سود کنند.در دوره آموزشی تحلیل بنیادی می‌توانید با یادگیری تجزیه و تحلیل صورت های مالی و گزارشات شرکت های بورسی آشنا شوید و از این طریق ارزش واقعی سهام شرکتها را استخراج کنید.تحلیل بنیادی در ابتدا به ما کمک می کند تا شرکت هایی که دارای فعالیت حقیقی و سودساز هستند و آینده‌ی درخشانی دارند را پیدا کنیم. برای مثال در تحلیل بنیادی ما به کشف ارزش ذاتی سهام شرکت ها می‌پردازیم و آن را با قیمت آن سهام در بازار مقایسه می‌کنیم.همواره سرمایه گذارانی موفق ترند که بتوانند عوامل موثر بر تغییر قیمت سهام را یافته و تحلیل کنند و از اختلاف بین ارزش و قیمت سهام کسب سود کنند.در دوره آموزشی تحلیل بنیادی می‌توانید با یادگیری تجزیه و تحلیل صورت های مالی و گزارشات شرکت های بورسی آشنا شوید و از این طریق ارزش واقعی سهام شرکتها را استخراج کنید.

ارزشگذاری سهام شرکتهای بورسی و مطالعه و تحلیل اقتصاد کلان در این دوره می‌تواند شما را با عوامل مختلفی که می‌توانند روی قیمت سهام موثر باشند آشنا کند. این امر به شما کمک می‌کند تا شرکت هایی که در بازار با قیمتی کمتر یا بیشتر از ارزش واقعی شان معامله میشوند را شناسایی کنید و از آنها بسته به استراتژی معاملاتی خود کسب سود کنید.همچنین با مطالعه سابقه صنایع و شرکت ها، از طریق مطالعه صورت های مالی و گزارش های آنها و روش هایی که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد، می‌توانید سودی را که شرکت در آینده کسب میکند، پیش بینی کرده و از آن بی بهره نمانید.در این دوره جناب آقای مهدی سوری با بیانی شیوا و روان ابتدا ادبیات بحث و مقدمات تحلیل بنیادی و صورت های مالی و گزارش شرکت های بورسی را ارایه می‌کنند؛ همچنین تمام مباحث مورد نیاز یک تحلیل‌گر بنیادی را در این دوره پوشش خواهند داد.

مدرس :

آقای مهدی دلبری

طول دوره ساعت :

30 ساعت

روز های بر گزاری :

یک شنبه ها

23 خرداد ماه الی 17 مرداد ماه

ساعت بر گزاری :

۱۷ الی ۲۰


نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام