تاریخ برگزاری : 1403/02/08
11 جلسه 33 ساعت

17,500,000 ریال

فهرست اساتید این دوره

دومین دوره حسابداری مالی کاربردی (ویژه بازار کار)

از 1403/02/08 تا 1403/03/02 روزهای زوج   17 الی 20

نوع دوره : آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 33 ساعت
دومین دوره حسابداری مالی کاربردی (ویژه بازار کار)

« مرکز مالی ایران به عنوان جامع‌ترین و معتبر‌ترین نهاد آموزشی بازار سرمایه، برگزار میکند. »

آماده‌اید تجربه جدیدی را شروع کنید و به عنوان یک حسابدار مالی ماهر به بازار کار وارد شوید؟

 

معرفی دوره :

 • مرکز مالی ایران با افتخار پس از برگزاری یک دوره موفق، دومین دوره حسابداری مالی کاربردی (ویژه بازار کار) را برگزار خواهد نمود. این دوره آموزشی به شما این امکان را می‌دهد که با مفاهیم بنیادی حسابداری مالی آشنا شده و نه تنها درک کاملی از وظایف حسابداری کسب کنید، بلکه با انواع حساب‌ها و نقش آنها در تهیه گزارش های مالی آشنا شوید. شما در این دوره آموزشی به تحلیل گزارش های مالی و تدوین گزارش‌های جامع سود و زیان، ترازنامه و جریان گردش وجوه نقدف آشنا و مسلط خواهید شد.
 • در این دوره، انواع شرکت‌ها و نحوه عملکرد و  سامانه های مالی آنها (شرکت‌های تولیدی تا سازمان‌های غیرانتفاعی) نیز به شما آموزش داده می‌شود.یکی از بخش‌های مهم این دوره، حساب‌های مختلط و اصلاحات حسابداری است. با یادگیری تکنیک‌های حسابداری برای حساب‌های مختلط و اصلاحات مورد نیاز، شما به مسائل پیشرفته در حوزه حسابداری مالی خواهید پرداخت.
 • در ادامه، به تحلیل دقیق دارایی‌ها و بدهی های جاری و دارایی‌ها و بدهی های غیر جاری خواهیم پرداخت. این بخش‌ها با تأکید بر مفاهیم پیشرفته به شما امکان می‌دهند مهارت‌های حسابداری خود را به سطح بالاتری برسانید.

 

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

  1. ارتقاء مهارت‌های کاربردی و آمادگی برای ورود به بازار کار: در این دوره، تمرکز بر روی انتقال مفاهیم تئوری به دانش عملی و کاربردی است. مطالب تدریس شده با مطالعه موارد عملی و مسائل واقعی همراه شده تا شما بتوانید مفاهیم حسابداری را به صورت عملی در محیط کاربردی اجرا کنید.

  2. گواهی معتبر: پس از پایان دوره و موفقیت در ارزیابی‌ها، شما یک گواهی معتبر از پایان دوره دریافت خواهید کرد که به شما کمک خواهد کرد در بازار کار مالی متمایز شوید.

  3. فیلم‌های دوره: این فیلم‌ها به شما این امکان را می‌دهند که پس از اتمام دوره تا 6 ماه به کلاس‌ها دسترسی داشته باشید و مطالب را مرور و تکرار کنید. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که هر زمان که نیاز باشد، به مطالب با کیفیت دسترسی داشته باشید.(ویدیو های آموزشی قابل دانلود نمی باشد)

 

طول دوره:

 • 33 ساعت

روزهای برگزاری:

 • روز های زوج

ساعت برگزاری:  

 • 17 الی 20

 

 

 

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام