15%
holding date : 2023/09/13
25 Sessions 40 Hours

35,500,000 Rial
30,500,000 Rial

Lecturers

اولین دوره جامع اکسل با رویکرد مالی

from 2023/09/13 to 2023/11/29 شنبه ها و چهارشنبه ها   17 الی 19

Type : Online
Duration : 40 Hours
اولین دوره جامع اکسل با رویکرد مالی

«مرکز مالی ایران به عنوان جامع‌ترین و معتبر‌ترین نهاد آموزشی بازار سرمایه، برگزار میکند.»

معرفی دوره :

امروزه در اکثر نهادهای معتبر مالی و سرمایه گذاری جهان، پیش از انجام هر گونه سرمایه گذاری، تحلیل های کمی متنوعی انجام می شود و به مقوله های مختلفی مانند اقتصادی بودن سرمایه‌گذاری، بازدهی احتمالی، ریسک سرمایه گذاری، احتمال ورشکستگی، انتخاب پوشش ریسک مناسب، تنوع بخشی به سبد دارایی و انتخاب بهینه سبد دارایی و … توجه می شود. اکسل به عنوان یک نرم‌افزار پرکابرد می‌تواند یک از بهترین نرم‌افزارها برای انجام چنین تحلیل‌هایی باشد. اکسل دارای قابلیت های متنوعی است که آن را به یک نرم افزار جامع و آسان برای انجام تحلیل های سرمایه گذاری بدل کرده است. همچنین دریافت داده های بازارهای مالی در نرم افزار اکسل به راحتی امکان پذیر است و این موضوع می تواند به سهولت انجام تحلیل ها کمک کند.

این دوره، یک دوره از صفر تا صد خواهد بود. به عبارت دیگر، اگر هیچ آشنایی هم با نرم‌افزار اکسل نداشته باشید، این دوره همچنان برای شما مفید خواهد بود. در بخش اول دوره، مقدمات اکسل آموزش داده خواهد شد. در بخش دوم، تحلیل‌های مربوط به اقتصادی بودن پروژه‌ها را خواهید آموخت و در بخش سوم دوره نیز به یک تحلیل‌گر واقعی دارایی‌های مالی تبدیل خواهید شد.

 

دستاورد های دوره:

  • این دوره، چون یک دوره صفر تا صد است، بعد از گذراندن این دوره، قادر خواهید بود تا تحلیل‌‌های متنوعی را روی انواع داده‌ها اعم از مالی و غیر مالی پیاده‌سازی کنید.
  • قادر خواهید بود تا یک پروژه سرمایه‌گذاری را به لحاظ اقتصادی ارزیابی کنید (ارزیابی اقتصادی طرح). این پروژه می‌تواند تصمیم در خصوص دریافت وام باشد، یا تصمیم در خصوص خرید یک خودرو باشد یا در خصوص این باشد که یک کالایی اقساطی یا نقدی خرید شود. یا اینکه، تصمیم می‌تواند در خصوص یک پروژه تجاری مهم باشد.
  • قادر خواهید بود که انواع تحلیل‌های کمی را روی دارایی‌های مالی پیاده‌سازی کنید.

 

طول دوره:

56 ساعت

 

روز و ساعت برگزاری:

شنبه ها و چهارشنبه ها

 

زمان برگزاری:

22 شهریور ماه

Comments about course


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام