17%
تاریخ برگزاری : 1402/04/01
20 جلسه 30 ساعت

€23305000/00
€19355000/00

فهرست اساتید این دوره

سومین دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون

از 1402/04/01 تا 1402/05/26 دوشنبه ها و پنجشنبه ها   17 الی 19

نوع دوره : آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 30 ساعت
سومین دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون

(مرکز مالی ایران برگزار می‌کند)

معرفی دوره:

پایتون یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی حال حاضر دنیا به حساب می‌آید و این زبان برنامه‌نویسی، چندهدفه و متن-باز (open source)است.

پایتون به دلیل فلسفه‌ی وجود آن یعنی «خوانایی و سادگی» محبوبیت زیادی در طی گذشت حدود 30 سال از طراحی آن، کسب کرده است. کتابخانه‌های متنوع پایتون به همراه جامعه برنامه‌نویسان گسترده این زبان، همواره پایتون را در رده‌های نخست محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی قرار داده است. این زبان در طیف وسیعی از موضوعات همچون طراحی وب‌سایت، امنیت و شبکه، هوش‌مصنوعی، دیتاساینس، ریزپردازنده‌ها و همچنین علوم مالی و الگوریتم نویسی... مورد اقبال فراوان قرار گرفته است.

نیاز به دانستن این زبان صرفا به رشته‌های مهندسی نرم‌افزار مربوط نمی‌شود، بلکه متخصصین رشته‌های دیگر چون پزشکی، اقتصاد، علوم انسانی، مدیریت مالی و فعالان بازار سرمایه.... نیز آشنایی با این زبان نیاز خواهند داشت.

 

مرکز مالی ایران با توجه به اهمیت یادگیری این زبان در دنیای امروز مالی و در جهت توسعه مهارت های فردی مخاطبین، با افتخار سومین دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون را برنامه ریزی کرده است. در این دوره سعی می‌شود، زبان پایتون با کیفیت آموزشی بالایی ارایه گردد، تا مخاطبین علاوه بر تسلط به این زبان، بتوانند در دوره‌های پیشرفته مرکز مالی همچون دوره معاملات الگوریتمی با پایتون، دوره یادگیری ماشین و دوره‌های پیشرفته پایتون (گردآوری داده، پایگاه داده و تحلیل داده) به راحتی شرکت کنند.

دستاوردهای دوره:

در این دوره به صورت تخصصی با زبان برنامه‌نویسی پایتون و مفاهیم برنامه‌نویسی آشنا خواهید شد. همچنین در صورت صرف وقت و تمرین؛ زمینه فراگیری مباحث پیشرفته پایتون، معاملات الگوریتمی و یادگیری ماشین نیز فراهم میشود.

امکانات دوره:

  • اعطای گواهینامه حضور در دوره آموزشی از مرکز مالی ایران
  • اعطای گواهینامه قبولی در آزمون (پروژه پایان دوره)
  • اعطای امتیازات ویژه به نفرات برتر دوره
  • پاسخگویی و پشتیبانی در گروه تلگرامی کلاس
  • ضبط جلسات و امکان مشاهده آنلاین تا دو ماه پس از اتمام دوره

طول دوره:

30 ساعت

روزهای برگزاری:

دوشنبه ها پنجشنبه ها

17 الی 19

 

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 22110518 - 021

واتساپ: 09912707933

مشاوره رایگان

مشاوره دوره‌های سازمانی