تاریخ برگزاری : 1401/07/03
8 جلسه 24 ساعت

25,000,000 ریال

فهرست اساتید این دوره

تحلیل بنیادی جامع ومقدمه ای بر ارزشگذاری سهام

از 1401/07/03 تا 1401/07/26 یکشنبه ها و سه شنبه ها   17 الی 20

نوع دوره : حضوری
تعداد ساعات آموزش : 24 ساعت
تحلیل بنیادی جامع ومقدمه ای بر ارزشگذاری سهام

"این دوره به‌صورت حضوری در تبریز برگزار می‌شود."

معرفی دوره:

تمامی افراد موفقی که به صورت حرفه ای از بازار‌های مالی کسب درآمد می‌کنند، از روش‌های بخصوصی برای تحلیل سهام استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های پایه‌‌ای و حائز اهمیت جهت تعیین و تحلیل ارزش سهام شرکت‌های بورسی تحلیل بنیادی (فاندامنتال) است. تحلیل بنیادی را می‌توان به عنوان یک روش زمینه‌ای جهت استفاده از سایر متدهای تحلیلی از جمله تحلیل تکنیکال و روانشناسی معاملات، استفاده از فیلترها و ... نام برد. 

تحلیل بنیادی در ابتدا به ما کمک می‌کند تا شرکت‌هایی که دارای فعالیت حقیقی و سودساز هستند و آینده‌ی درخشانی دارند را پیدا کنیم. برای مثال در تحلیل بنیادی ما به کشف ارزش ذاتی سهام شرکت‌ها می‌پردازیم و آن را با قیمت آن سهام در بازار مقایسه می‌کنیم. 

همواره سرمایه گذارانی موفق ترند که بتوانند عوامل موثر بر تغییر قیمت سهام را یافته و تحلیل کنند و از اختلاف بین ارزش و قیمت سهام کسب سود کنند. 

در دوره آموزشی تحلیل بنیادی می‌توانید با یادگیری تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و گزارشات شرکت‌های بورسی آشنا شوید و از این طریق ارزش واقعی سهام شرکتها را استخراج کنید. ارزشگذاری سهام شرکتهای بورسی و مطالعه و تحلیل اقتصاد کلان در این دوره  می‌تواند شما را  با عوامل مختلفی که می‌توانند روی قیمت سهام موثر باشند آشنا کند. این امر به شما کمک می‌کند تا شرکت‌هایی که در بازار با قیمتی کمتر یا بیشتر از ارزش واقعی شان معامله میشوند را شناسایی کنید و از آنها بسته به استراتژی معاملاتی خود کسب سود کنید.

همچنین با مطالعه سابقه صنایع و شرکت‌ها، از طریق مطالعه صورت‌های مالی و گزارش‌های آنها و روش‌هایی که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد، می‌توانید سودی را که شرکت در آینده کسب می‌کند، پیش بینی کرده و از آن بی بهره نمانید. 

در این دوره جناب آقای دکتر حامد همتی و دکتر امین حبیب زاده با بیانی شیوا و روان ابتدا ادبیات، مفاهیم و مقدمات مربوط به تحلیل بنیادی، صورت های مالی و گزارش شرکت های بورسی و در نهایت روش های مهم ارزشگذاری سهام شرکت های بورسی را ارایه می‌کنند؛ سپس هر دانشپذیر با انتخاب یک شرکت بورسی جهت تکمیل گزارش تحلیلی خود تا انتهای دوره آموزش‌های لازم را دریافت خواهد کرد. این گزارش در انتهای دوره یکی از موارد ارزیابی فراگیران نیز خواهد بود.

امکانات دوره:

  • اعطای گواهینامه حضور در دوره آموزشی از مرکز مالی ایران
  • اعطای گواهینامه قبولی درآزمون(پروزه پایان دوره) 

طول دوره:

24ساعت

روزهای برگزاری:

یکشنبه‌‌ها و سه شنبه‌ها

3 مهر الی 26 مهر

ساعت برگزاری:

17 الی 20

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام