تاریخ برگزاری : 1402/10/17
5 جلسه 12 ساعت

€12640000/00

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره

برگزار شد

فهرست اساتید این دوره
دوره آموزشی تحلیل فاندامنتال اقتصاد جهانی

دومین دوره آموزشی تحلیل بازار طلا

دومین دوره جامع تحلیلگری بازارهای جهانی

از 1402/10/17 تا 1402/11/02 یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه   16 الی 19

نوع دوره : دوره جامع
تعداد ساعات آموزش : 12 ساعت
دومین دوره جامع تحلیلگری بازارهای جهانی

« مرکز مالی ایران به عنوان جامع‌ترین و معتبر‌ترین نهاد آموزشی بازار سرمایه برگزار میکند. »

« جهت تکریم مقام بانوان این دوره آموزشی به مناسبت روز زن، با تخفیف 70% به ایشان ارائه می‌گردد »

« جهت اخذ تخفیف به شماره 09912707933 در تلگرام پیام دهید »

معرفی دوره‌:

در دوره آموزشی فاندامنتال اقتصاد جهانی به معرفی برخی از مهمترین شاخص‌های کلان اقتصادی آمریکا و جهان غرب پرداخته خواهد شد. همچنین تاثیر این شاخص‌ها را بر نرخ بهره‌ی آمریکا بصورت کامل بررسی خواهیم کرد. برای مثال اثر تغییرات GDP (تولید ناخالص داخلی) آمریکا بر نرخ بهره این کشور را تحلیل کرده؛ سپس اثرات آن بر شاخص دلار و اقتصاد جهانی را به‌طور کامل مورد تحلیل قرار خواهیم داد.

با توجه به اینکه بازار سرمایه کشور ما به نوعی کامودیتی محور است؛ در بخش دیگر این دوره آموزشی، تحلیل کامودیتی‌های مهم و موثر بر بازارهای مالی داخلی و خارجی را در برنامه تدریس قرار داده‌ایم و به آن خواهیم پرداخت. چرا که تحلیل کامودیتی‌ها تاثیر مهم و چشمگیری بر نوع نگاه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران این حوزه دربر خواهد داشت. همچنین به شاخص‌های کلیدی اقتصاد غرب و کامودیتی‌های موثر بر بازارهای داخلی نیز اشاره خواهیم کرد.

کاهش مستمر ارزش قدرت ریال در برابر سایر ارزهای جهان از یک طرف و رشد افسارگسیخته ی تورم بر اثر فشارهای اقصادی بین الملل، باعث شده است تا عموم جامعه، به دنبال روشهای امن تر سرمایه گذاری برای حفظ ارزش پول و دارایی های خود داشته باشند. طلا بعنوان یک دارایی و یک کالای امن سرمایه گذاری، از دیرباز مورد توجه خانوارهای ایرانی بوده است. بر همین اساس شرایط ناپایدار اقتصادی، باعث شده است تا تمایل افراد جامعه به سرمایه گذاری بر روی طلا افزایش یابد.

در نظر است تا با برگزاری یک دوره آموزشی کاربردی کوتاه مدت، انواع روشهای تحلیل طلا را به همراه ریسک های مترتب و همچنین چشم انداز بازار آتی این دارایی ، نسبت به افزایش سطح دانش عمومی معامله گری افراد جامعه هیم باشیم. مطالب این دوره بصورت کاملا کاربردی و خلاصه، تهیه شده است و انتظار میرود شرکت کنندگان در پایان دوره، قادر به تحلیل طلا و انتخاب مناسبترین روش و زمان معامله گری بر روی این فلز گرانبها باشند. 

امکانات دوره:

  • اعطای گواهینامه حضور در دوره آموزشی از سوی مرکز مالی ایران (قابل استعلام)
  • ضبط ویدیو کلاس‌ها و دسترسی به فیلم‌ها تا دو ماه پس از اتمام دوره در حساب کاربری دانش‌پذیران (ویدیو های آموزشی قابل دانلود نمی باشد)
  • در صورت نیاز می توان به تعداد جلسات یا سرفصل دروس مواردی اضافه شود.
  • پشتیبانی آنلاین در گروه تلگرامی کلاس

 

طول دوره:

12 ساعت

روزهای برگزاری:

یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه

ساعت برگزاری:

16 الی 19

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 22110518 - 021

واتساپ: 09912707933

مشاوره رایگان

مشاوره دوره‌های سازمانی