به طور آزمایشی؛ سایت صندوق توسعه بازار راه اندازی شد

چهارشنبه , 02 تیر 1395

در جهت افزایش شفافیت عملکرد صندوق توسعه بازار، سایتی به منظور نشان دادن آخرین تغییرات عملکرد این صندوق به طور آزمایشی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، علی نقوی، مدیرعامل مرکز مالی ایران با اعلام این خبر گفت: در جهت افزایش شفافیت عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه سایتی برای اعلام آخرین عملکرد صندوق به طور آزمایشی راه اندازی شد.

وی افزود: اطلاعات منتشر شده در این سایت بر پایه مقررات مدونی است که سایر صندوق ها ملزم به انتشار آن هستند. بر این اساس در این سایت آخرین اطلاعات در خصوص NAV صندوق، ترکیب دارایی های صندوق و... لحاظ شده است.

نقوی خاطر نشان کرد: هم اکنون ارزش دارایی های صندوق توسعه بازار 609 میلیارد تومان، نرخ صدور هر واحد 86 هزار و 700 تومان و قیمت ابطال هر واحد 85 هزار و 976 تومان است.

مدیرعامل مرکز مالی ایران اظهار داشت: تعداد سهامداران حقوقی این صندوق تا پیش از تاریخ 15 دی 93 که اداره صندوق به مرکز مالی ایران سپرده شود، 24 سهامدار بود که طی این مدت 2 سهامدار به جمع سهامداران صندوق اضافه شده که باعث افزایش ارزش دارایی های صندوق شده است.

نقوی در پایان تأکید کرد: سایت صندوق توسعه بازار به نشانی www.cmdfund.ir به طور آزمایشی با هدف سرعت در اطلاع رسانی عملکرد صندوق به منظور شفافیت راه اندازی شده است و فرآیندهای تکمیلی همچنان در حال انجام است.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام