امضا تفاهم نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات

چهارشنبه , 17 آبان 1402

 

مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک صادرات تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم‌نامه به مناسبت سی‌مین سالگرد تاسیس کارگزاری بانک صادرات و در دومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور به امضای محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران و سید هادی ابطحی مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات رسید.

 

هدف از امضای این تفاهم‌نامه استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌هاي علمی، اجرایی، از طریق تبادل دانش و برقراری ارتباط علمی و آموزشی بین مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک صادرات است. برخی از محورهای تفاهم‎نامه به شرح زیر است:

  • تبادل دانش و برقراري ارتباطات علمی و به اشتراک گذاشتن تجارب علمی یكدیگر
  • همكاري در حوزه‌هاي آموزشی و صدور گواهینامه‌ها
  • در اختیار قراردادن فضاي آموزشی و تمامی امكانات از سوي دو مجموعه براي پیشبرد و ارتقا کیفیت برگزاري رویدادهای آموزشی
  • مشارکت در برگزاري همایش‌ها و سمینارها و کارگاه‌هاي آموزشی و نشست‌هاي تخصصی مرتبط
  • معرفی اساتید و متخصصان بازار سرمایه برای همکاری و برگزاری دوره‌های آموزشی
  • سایر همکاری‌های لازم در طول اجرای این تفاهم‌نامه

 

 

لازم به ذکر است که مرکز مالی ایران به عنوان شرکتی دانش بنیان و با سهامداری شرکت بورس اوراق بهادار تهران، بورس کالای ایران، فرابورس ایران، بورس انرژی و سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از سال 1387 در حال فعالیت است. عمده فعالیت‌های این شرکت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مالی و مشاوره در بازار پول و سرمایه است.

   شرکت کارگزاری بانک صادرات نیز با 30 سال سابقه فعالیت از شرکت‌های زیرمجموعه بانک صادرات است. کارگزای بانک صادرات با بیش از 60 شعبه فعال و 150 هزار مشتری وفادار در حوزه بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی، معاملات آتی و ... خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

 

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام