اعطای گواهینامه استاندارد موسسه توف نورد آلمان به مرکز مالی ایران

شنبه , 04 آذر 1396

مرکز مالی ایران، موفق به اخذ گواهینامه « ISO 29990»  از شرکت توف نورد(TÜV NORD)  آلمان شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران؛ پس از انجام ممیزی توسط توف نورد آلمان به عنوان شعبه اصلی اعطا کننده گواهینامه ایزو، موفق به دریافت گواهینامه ISO 29990 از توف نورد آلمان شد.

این مرکز  پیش از این و در سال 1394  موفق به اخذ گواهینامه ISO 29990 از توف نورد ایران شده ‌بود؛ که  با توجه به رفع تحریمها و امکان ممیزی از سوی شعبه اصلی مرکز اعطا کننده گواهینامه، در سال جاری ممیزی مجدد این شرکت از سوی موسسه توف نورد آلمان انجام گردید و به عنوان نخستین نهاد ارائه دهنده خدمات آموزشی در ایران این گواهینامه را دریافت کرد.

 

استاندارد ISO 29990 جدیدترین استاندارد تدوین شده در زمینه ارائه خدمات آموزشی و تحصیلات غیررسمی بینالمللی است که بر شایستگی تامین کنندگان خدمات یادگیری تمرکز دارد و در انتخاب تامین‌کننده آموزشی، سازمان‌ها و افراد را یاری می‌رساند. مرکز مالی ایران با بهبود عملکرد فرآیندهای خود مبتنی بر مبنای این استاندارد،  تنها شرکت دارنده ISO2990 در ایران است.

تایید اصالت این گواهینامه از طریق مراجعه به سایت توف نورد ایران به نشانی www.tuvnordiran.com و همچنین استعلام الکترونیکی از توف نورد آلمان به نشانی ایمیل info.tncert@tuev-nord.de امکانپذیر است.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام