12 جلسه 42 ساعت

26,500,000 ریال

فهرست اساتید این دوره

بسته آموزشی صفر تا صد نرم افزار رایان هم افزا ، ویژه شرکت‌های کارگزاری


نوع دوره : غیرحضوری
تعداد ساعات آموزش : 42 ساعت
بسته آموزشی صفر تا صد نرم افزار رایان هم افزا ، ویژه شرکت‌های کارگزاری

«شما می‌توانید جلسه اول را به صورت رایگان مشاهده کنید.»

 معرفی دوره:

شغل حسابداری یکی از مشاغل پرتقاضا در بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی می باشد و از مسیرهای شغلی بسیار گسترده‌ایی برخوردار است؛ همچنین حسابدارها می توانند در یکی از این حوزه ها تخصص لازم و کافی را پیدا کنند. با وجود این که در دانشگاه‌های مختلف کشور، دانشجویان بسیاری در رشته حسابداری تحصیل می‌کنند اما تعداد فارغ التحصیلان بیکار این رشته از سایر رشته ها  کمتر است، چون از یک موسسه کوچک گرفته تا بزرگترین کارخانه های کشور به حسابدار نیازمند هستند.

کارگزاران بورس شرکت‌های واسطی هستند تا مشتریان به‌راحتی معاملات بازار را انجام دهند. در حقیقت کارگزاران، خریدار و فروشنده را در بازار سهام به هم وصل کرده و در ازای این کار دستمزد یا همان کارمزد دریافت می‌کنند. نقش کارگزاری‌ها لازمه فعالیت، حیات و گسترش بازار سرمایه است و این موضوع برای تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی صادق است.

نگاه به کارگزار بورس به عنوان نهاد مالی که ترکیبی از فعالیت‌ها و خدمات بورسی به مشتریان در آن انجام می‌شود امروزه باید نگاهی تخصصی باشد. لذا باید به هر بخش آن اعم از پذیرش و آنلاین و معاملات گروهی و حسابداری و مالی و سرویس ها؛ بصورت تخصصی و ویژه پرداخته شود تا در نهایت مشتری ای که مجموعه ای از این خدمات را دریافت می نماید علاوه بر رضایت کامل از خدمات این نهاد، وفادار بماند تا بتوان در فضای رقابتی کنونی بازار سرمایه سهم بیشتری را در جذب و نگهداری مشتری داشته باشد.لازمه این امر، آگاهی کامل و کاربردی از بک آفیس کارگزاری بعنوان مرجع اطلاعات و سوابق عملیات مشتریان می‌باشد.

مرکز مالی ایران آموزش نرم افزار رایان هم افزا را با تدریس یکی از کارشناسان خبره‌ی این شرکت برای عموم افرادی که قصد آشنایی و کسب مهارت در این حوزه را دارند برنامه ریزی نموده است. کارشناسان و مدیران کارگزاری ها و صندوق های سرمایه گذاری که با نرم افزار رایان هم افزا بصورت پیوسته کار می‌کنند، می‌توانند با شرکت در این دوره آموزشی سطح مهارت خود را در انجام امور خود بهینه سازند...

 

 امکانات دوره:

 اعطای گواهینامه پس از مشاهده دو سوم از ویدئوهای آموزشی

 امکان دسترسی به فایل های ضمیمه دوره

 

 

 طول دوره:

42 ساعت

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام