پیام نوروزی مدیرعامل مرکز مالی ایران

شنبه , 31 اردیبهشت 1401

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار
یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهار
یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال
حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

فرا رسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید باستانی نوروز را که جلوه‌ای متعالی از بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است را به ملت عزیز و شریف ایران، به ویژه اعضای خانواده بزرگ مرکز مالی ایران، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض میکنم.

سال گذشته، علی رغم تمامی تنگناها و سختی ها، شروع و مقدمه نوید های امید بخشی برای مردم عزیزمان بود. در سال ۱۴۰۰ اقدامات مهمی در راستای توسعه بازار سرمایه کشور صورت پذیرفت. مرکز مالی ایران نیز در جایگاه بازوی آموزشی بازار سرمایه و به عنوان یکی از جوان ترین شرکت ها در بازارهای مالی کشور با میانگین سنی ۲۶.۵ سال، به گواه آمار ها رشد بی سابقه ای را تجربه کرد و سال بی نظیر و درخشانی را از سر گذراند و توانست از یک مجموعه زیانده، به یک شرکت نوآور و کارا با شاخص های مالی مثبت تبدیل شود.

پایگاه جامع آموزشی بازار سرمایه، بورس تلنت و کانون های ارزیابی و توسعه، محیط آزمون بازار سرمایه(سندباکس)، پایگاه داده های مالی، استاندارد سازی و برگزاری دوره آموزشی برای بیش از ۱۰ جایگاه شغلی بازار سرمایه کشور برای اولين بار و همچنین استمرار برگزاری دوره های آمادگی آزمون های داخلی و بین المللی مالی، دو دوره آموزشی ویژه ناشران بازار سرمایه و صد ها دوره و سمینار آموزشی دیگر که با تلاش تمامی همکاران عزیزم و همکاری فکری شورای علمی راهبری مرکز صورت پذیرفت و همچنین دریافت مجوز های آموزشی از نهاد های مرتبط از جمله سازمان برنامه و بودجه، فنی و حرفه ای و پژوهشکده بیمه بخشی از اقدامات صورت گرفته مرکز مالی ایران در این سال درخشان و بی نظیر در راستای ارتقای سطح سواد و دانش مالی در کشور بود.

اميدوارم در سايه همدلی، همفكری و همكاری بيشتر تمامی اعضای خانواده بزرگ مرکز مالی ایران و تمامی فعالان بازار سرمایه کشور و تلاش های صورت گرفته در تمامی ارکان و نهاد های بازار سرمایه، گامی در جهت ارتقای کارآمدی و به ویژه تخصص گرایی و شایسته سالاری به منظور توسعه و تعمیق بازار سرمایه کشور برداشته شود.

سالی سرشار از سلامتی، عشق، پیشرفت و سرافرازی برای همگان از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

سجاد موحد
مدیرعامل مرکز مالی ایران

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 22110518 - 021

واتساپ: 09912707933

مشاوره رایگان

مشاوره دوره‌های سازمانی