شرکت نکسانت و مرکز مالی ایران اولین کارگاه تخصصی «صنعت پتروشیمی جهانی» را برگزار می کنند

دوشنبه , 29 آبان 1396

در دنیای امروز فرآورده‌های نفتی نقش ارزنده‌ای را در فعالیت‌های اقتصادی کشور ایفا می‌کنند که بخش مهمی از این فرآورده‌ها مرتبط با صنایع پتروشیمی است. جایگاه این صنعت در بازار سرمایه ایران نیز مشهود است به گونه ای که محصولات شیمیایی در حدود 21 درصد از ارزش بازار بورس تهران و 22 درصد از ارزش بازار فرابورس ایران را به خود اختصاص داده اند. 

در همین راستا، این بار شرکت بین‌المللی نکسانت(NEXANT) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه‌دهنده مشاوره تخصصی در زمینه‌های صنایع نفت، پالایش و صنایع شیمیایی با بیش از 40 سال سابقه ، مرکز مالی ایران را به عنوان همکار خود در برگزاری این کارگاه انتخاب کرده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، هدف از برگزاری این کارگاه  آشنا شدن مدیران ارشد صنایع پتروشیمی و فعالان بازارهای مالی با روندهای این صنعت در سطح بین المللی و تحلیل روند آتی این صنعت در جهان است.

این کارگاه یکی از برترین دوره‌های آموزشی نکسانت است که طی بیش از سه دهه هزاران متخصص صنعت از ا ین دوره بهره برده‌اند و به عنوان اصلی‌ترین و جامعترین دوره آموزشی در صنایع شیمیایی شناخته شده است. در این کارگاه تمام زنجیره‌های ارزش اصلی پتروشیمی پوشش داده می‌شود و به بیان مقدمه‌ای درباره انرژی، مواد اولیه، مواد پتروشیمی و پلیمرها پرداخته خواهد شد.

 شرکت نکسانت طی سالهای متوالی علاوه بر خدمات مشاوره،  شبکه آموزشی بسیار قدرتمندی را ایجاد کرده که نمونه بارز آن برگزاری دوره صنعت پترو شیمی جهانی است . از جمله مشتریان نکسانت، شرکت باسف (BASF) آلمان، بزرگ‌ترین تولید کننده محصولات شیمیایی در جهان است که در بیش از 80 کشور دنیا شریک تجاری دارد.

مخاطبان این کارگاه را مدیران صنایع پتروشیمی و شیمیایی، متخصصان بخش مالی، موسسات پژوهشی و کلیه کسانی‌که درصدد به‌روزرسانی و گسترش سطح دانش خودبرای شناسایی زنجیره‌های اتصال این صنعت هستند؛ تشکیل میدهند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز مالی ایران به نشانی   www.ifc.ir  مراجعه یا با  شماره‌های 66724343-66724545 تماس بگیرید.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام