اپلیکیشن بانک جامع اطلاعات مالی ایران از دستاوردهای ارزشمند بازار سرمایه است

يكشنبه , 31 تیر 1397

با حضور دکتر شاپور محمدی؛ رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیران ارشد بازار سرمایه ایران مراسم تودیع و معارفه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مرکز مالی ایران برگزار شد.

به گزارش واحد ارتباطات مرکز مالی ایران، در این مراسم، ناصر امیدواری به عنوان مدیرعامل جدید مرکز معرفی و از تلاش‌ها و خدمات اعضای هیئت مدیره و  مدیر عامل پیشین این شرکت تشکر و قدردانی شد.

در ابتدای این مراسم رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی نقوی، مدیرعامل پیشین، مرکز مالی ایران را یک نهاد اجرایی قوی و کارآمد در بازار سرمایه خواند که در چندسال اخیر به خوبی مقوله آموزش، فرهنگ‌سازی و کارهای پژوهشی را پیش برده و از این رو از تمامی سهامداران و فعالین خواست تا این نهاد خوش فکر بازار سرمایه ایران را تقویت و از موازی کاری دوری کنند.

دکتر محمدی در ادامه اپلیکیشن بانک جامع اطلاعات مالی ایران (IFDB)، تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی و قراردادهای آموزشی مرکز مالی ایران را از جمله دستاوردهای ارزشمند در دوران فعالیت مدیرعامل پیشین خواند و نسبت به ادامه این امور با ایده‌های بهتر توسط مدیرعامل جدید ابراز امیدواری کرد. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، ناصر امیدواری را از جمله آدمهای دغدغه‌مند در بازارسرمایه دانست که به پشتوانه تجربه و فعالیت تخصصی او، انتظار می‍رود فعالیت های این مرکز توسعه پیدا کند.

در ادامه، علی نقوی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای هیئت مدیره و کارکنان دلسوز مرکز مالی ایران، گزارشی از اقدامات و برنامه های اجرا شده در طول دوران چهارساله مسئولیتش در مرکز مالی ایران ارائه کرد و گفت: نام مرکز، ترکیب سهامداری منحصر بفرد و حضور مدیران عامل برخی از بورس ها در ترکیب هیئت مدیره مرکز فرصت منحصر بفردی را برای ارائه خدمات تازه در مسیر توسعه بازار سرمایه فراهم کرد.  به گفته نقوی، پس از تدوین مقررات داخلی و فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای اداره شرکت، تدوین برنامه استراتژیک مرکز مالی ایران در دستور کار قرار گرفت و پروژه های مرکز در راستای این برنامه پیاده سازی و اجرا شد. نقوی راه اندازی پایگاه داده های تحقیقاتی مالی ایران به منظور تسهیل دسترسی دانشگاهیان به داده های بازار، پیگیری انتشار داده های بازار سرمایه ایران منطبق با شاخص های معتبر جهانی،  برگزاری دوره های متنوع آموزشی تخصصی، انجام پروژه های پژوهشی، اخد نمایندگی وایلی برای نخستین بار در کشور و تولید نخستین برنامه موبایلی دو زبانه در بازار سرمایه را از مهم ترین اقداماتی دانست که با حمایت و پیگیری هیئت مدیره مرکز و تلاش پرسنل آن انجام شده است.

ناصر امیدواری به عنوان مدیرعامل جدید مرکز مالی ایران  نیز در  سخنان خود  با تاکید بر سرمایه انسانی ارزشمند حاضر در مرکز گفت: فعالیت‌های مدیر پیشین با سرعت و دقت بالایی انجام ‌شده است که آثار آن به خوبی مشهود است. وی تکمیل پروژه های در حال انجام ، توسعه فعالیت های آموزشی تخصصی و نزدیکی بازار پول و بازار سرمایه را از مهترین برنامه‌های پیش رو خواند و از تمامی کسانی‌که با دید باز و تفکر بلندمدت مرکز مالی ایران را همراهی کرده‌اند تشکر کرد. در پایان از زحمات و تلاش های هیئت مدیره و مدیرعامل پیشین مرکز  با ارائه لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تقدیر به عمل آمد.


ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام