اولین نوبت از دوره‌های آموزشی ویژه ناشران فرابورس با حضورصد و چهل نفر از شانزده شرکت برگزار شد

شنبه , 01 دی 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران،  اولین نوبت از دوره‌های آموزشی ویژه ناشران فرابورس، با حضورصد و چهل نفر از شانزده شرکت در تاریخ  بیست و هشتم آذرماه به اتمام رسید.  

با توجه به رسالت مرکز مالی ایران برای افزایش، تقویت و به‌روزرسانی دانش فعالان بازار سرمایه، پس از انعقاد قرارداد همکاری با فرابورس ایران اولین نوبت از دوره‌های آموزشی با حضور صد و چهل نفر از مدیران و کارشناسان ناشر فرابورس در آذرماه برگزار شد.

روابط عمومی مرکز مالی ایران اعلام کرد: این دوره‌ها شامل پنج عنوان قوانین و مقررات بازار سرمایه، راهبری شرکتی، راهکارهای تامین مالی از طریق اوراق بدهی و فرآیند انتشار این اوراق، برنامه ­ریزی استراتژیک و انواع معاملات در بازار فرابورس است که از تاریخ هفدهم آذرماه و طی ده ساعت آموزشی برگزار شد. شرکت‌های پیشتاز و حاضر در این دوره شامل شانزده ناشر معتبر بود که از آن جمله می‌توان به شرکت هایی چون  بهمن لیزینگ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، مهندسی ساختمان و تاسیسات راه‌ آهن، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، آ.س.پ، موسسه اعتباری ملل، افرانت، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، پاکدیس، عمران و توسعه شاهد و ... اشاره کرد.

شایان ذکر است با توجه به تکمیل ظرفیت دوره ویژه دی‌ماه و اتمام فرایند ثبت‌نام، علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها لازم است هر چه سریعتر از طریق تماس با شماره 021-66740509 در دوره بهمن‌ماه ثبت نام کنند.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام