اولین نوبت از دوره‌های آموزشی ویژه ناشران فرابورس با حضورصد و چهل نفر از شانزده شرکت برگزار شد

Saturday , 22 December 2018

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران،  اولین نوبت از دوره‌های آموزشی ویژه ناشران فرابورس، با حضورصد و چهل نفر از شانزده شرکت در تاریخ  بیست و هشتم آذرماه به اتمام رسید.  

با توجه به رسالت مرکز مالی ایران برای افزایش، تقویت و به‌روزرسانی دانش فعالان بازار سرمایه، پس از انعقاد قرارداد همکاری با فرابورس ایران اولین نوبت از دوره‌های آموزشی با حضور صد و چهل نفر از مدیران و کارشناسان ناشر فرابورس در آذرماه برگزار شد.

روابط عمومی مرکز مالی ایران اعلام کرد: این دوره‌ها شامل پنج عنوان قوانین و مقررات بازار سرمایه، راهبری شرکتی، راهکارهای تامین مالی از طریق اوراق بدهی و فرآیند انتشار این اوراق، برنامه ­ریزی استراتژیک و انواع معاملات در بازار فرابورس است که از تاریخ هفدهم آذرماه و طی ده ساعت آموزشی برگزار شد. شرکت‌های پیشتاز و حاضر در این دوره شامل شانزده ناشر معتبر بود که از آن جمله می‌توان به شرکت هایی چون  بهمن لیزینگ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، مهندسی ساختمان و تاسیسات راه‌ آهن، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، آ.س.پ، موسسه اعتباری ملل، افرانت، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، پاکدیس، عمران و توسعه شاهد و ... اشاره کرد.

شایان ذکر است با توجه به تکمیل ظرفیت دوره ویژه دی‌ماه و اتمام فرایند ثبت‌نام، علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها لازم است هر چه سریعتر از طریق تماس با شماره 021-66740509 در دوره بهمن‌ماه ثبت نام کنند.

Leave your comment


Only registered users can leave comments.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام