کارگاه آموزشی کنترل‌های داخلی ویژه مدیران مالی، حسابرسان و حسابداران

دوشنبه , 11 دی 1396

مرکز مالی ایران کارگاه آموزشی « کنترل‌های داخلی ویژه مدیران مالی، حسابرسان و حسابداران» را در تاریخ‌های بیست و یکم و بیست و هشتم دی‌ماه مجموعا به مدت 16 ساعت برگزار می‌کند.

 يکي از مهم‌ترين ساز وکارهاي کنترلي که زمينه هدايت اثربخش و کارایي سازمانهاي مختلف به خصوص نهادهاي مالي را فراهم مي‌آورد؛ مجموعه تدابيري است که از آنها تحت عنوان «کنترل‌هاي داخلي» یاد مي‌شود.

به­کارگیری سیستم کنترل داخلی اثربخش در راستای دسترسی مدیران آن‌ها به اطلاعات دقیق، ارائه اطلاعات به هنگام و قابل اتکا به ذینفعان، استفاده کارا و اثر بخش از دارایی­ ها و فرایندهای شرکت، حفظ و حراست مناسب از دارایی‌ها و رعایت قوانین و مقررات قانون­گذاری به ویژه در زمینه گزارشگری مالی مناسب شرکت، یکی از پیش نیازهای موفقیت سازمان‌ها به ویژه سازمان‌های بزرگ، شرکت­های پذیرفته شده و یا در حال پذیرش در بورس اوراق بهادار است.

این کارگاه در همین راستا و با هدف کسب اطميناني منطقي و معقول از دستيابي به اهداف اثربخشي و کارايي عمليات، قابليت اعتماد به گزار شگري مالي و پايبندي به قوانين و مقررات جاري طراحی شده‌است. نبود کنترل داخلی اثربخش نه تنها بر عملیات واحد های تجاری بلکه بر کیفیت عملیات حسابداری و فرایند گزارشگری مالی نیز تاثیر منفی به جای می‌گذارد.

مخاطبان این دوره را مدیران مالی، رئیس‌حسابداری و حسابداران‌ شرکت‌ها، کمیته­های‌حسابرسی،  مدیران و کارکنان حسابرسی داخلی و  کارکنان بخش خزانه داری، انبار و تدارکات تشکیل می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ‌های 66724343-66724545 تماس و یا به سایت مرکز مالی ایران به نشانی  http://www.ifc.ir/ مراجعه کنید.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام