مرکز مالی ایران دوره «سازوکارهای اجرایی در بازار فرآورده های هیدروکربوری بورس انرژی ایران و فرآیندهای عرضه و قیمت گذاری نفت و فرآورده های نفتی» را برگزار می کند

دوشنبه , 14 آبان 1397

دوره سازوکارهای اجرایی در بازار فرآورده ­های هیدروکربوری بورس انرژی ایران و فرآیندهای عرضه و قیمت­ گذاری نفت و فرآورده ­های نفتی در تاریخ بیست و نهم آبان­ماه به مدت چهار ساعت در مرکز مالی ایران برگزار می­ شود.

به گفته واحد ارتباطات مرکز مالی ایران، هدف از برگزاری این دوره بررسی سازوکارهای اجرایی و عملیاتی در بازار فرآورده­ های هیدروکربوری بورس انرژی و فرآیندهای مربوط به پذیرش، عرضه، معامله، تسویه و تحویل انواع کالا، انواع تابلوها و بازارهای معاملاتی و مکانیزم­های مربوط به تسویه و تحویل می­باشد.

محمد صالحی ­فر مدرس این دوره و رئیس عملیات بازار فرآورده ­های هیدروکربوری بورس انرژی ایران قرار است مخاطبان را با فرآیند عرضه نفت خام و مفاد مندرج در اطلاعیه عرضه نفت خام، انواع روش­های قیمت­ گذاری نفت خام، بازارهای نفت خام در منطقه و نفت خام­ های شاخص آشنا کند.

از جمله مخاطبین این دوره می­ توان به مدیران و کارشناسان­ ارشد وزارت نفت، مدیران چرخه تولید و فروش نفت، مدیران ریسک شرکت­های نفتی- پالایشگاه­ها- شرکت­های پتروشیمی، مدیران حقوقی شرکت­های فعال در حوزه نفت و صنعت پالایش و پخش و ... اشاره کرد.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره­ های 66724343-66724545 تماس گرفته و یا به سایت مرکز مالی ایران به آدرسwww.ifc.ir   مراجعه نمایند.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام