اعلام فراخوان ثبت‌نام دومین دورهDBA بازار سرمایه اسلامی همزمان با چهارمین همایش مالی اسلامی

چهارشنبه , 07 آذر 1397

علی صالح آبادی، رئیس انجمن مالی اسلامی در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: سال جاری با همکاری مرکز مالی ایران اولین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی با هفده دانشجو برگزار شد که به زودی طی چهارمین همایش مالی اسلامی، فراخوان ثبت‌نام در دومین دوره نیز اعلام می‌شود.

رئیس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن تشریح برنامه‌های چهارمین همایش مالی اسلامی که یازدهم آذر‌ماه امسال با حضور کارشناسان برجسته، پژوهشگران و استادان دانشگاه و حوزه برگزار می‌شود از اعلام فراخوان ثبت‌نام دومین دوره آموزشی DBA بازار سرمایه اسلامی و اولین دوره DBA  بانکداری اسلامی همزمان با روز برگزاری این همایش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکزمالی ایران، از سال گذشته دوره های MBA و DBA راه‌اندازی شدکه دانشجویان دوره DBA بازار سرمایه هم اکنون ترم دوم خود را می‌گذرانند. لازم به ذکر است عموم افراد شرکت‌کننده در این دوره فارغ‌التحصیل رشته‌های مرتبط و دارای تجربه مرتبط در بازار سرمایه ایران هستند که پس از انجام مصاحبه تخصصی و دارا بودن حداقل سه سال سابقه تجربه کاری مرتبط در بازار سرمایه برای شرکت در این دوره‌ها پذیرش شده‌اند.

این دوره در سه ترم ( دو ترم نه واحدی و یک ترم پایان‌نامه) و مجموع 24 واحد درسی در روزهای چهارشنبه بعدازظهرها و پنجشنبه هرهفته برگزار می‌شود. این دروس شامل: مبانی بازار سرمایه اسلامی، اقتصاد پولی و مالی پیشرفته، روش‌های کمی پیشرفته، روش تحقیق در مالی اسلامی (ترم اول) بازار سرمایه اسلامی پیشرفته، مهندسی مالی و مدیریت ریسک پیشرفته، مباحث پیشرفته در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، مقررات تحلیلگری بازار سرمایه (ترم دوم) و سمینار در بازار سرمایه اسلامی و پایان‌نامه (ترم سوم) است.

صالح آبادی، خاطرنشان کرد: در پایان به فارغ‌التحصیلان این دوره از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار گواهینامه اصول مقدماتی بازار سرمایه و تحلیل‌گری بازار سرمایه اعطا می‌شود.

لازم به ذکر است این دوره‌ها با همکاری انجمن مالی اسلامی، مرکز مالی ایران، دانشگاه امام صادق، سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز موسسه رد مانی مالزی و حمایت مالی بانک قرض‌الحسنه رسالت در صورت نیاز به اختصاص وام برای پرداخت شهریه دوره برگزار می‌شود.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام