آموزش تخصصی ناشران، زمینه‌سازارتقای شفافیت و جذب ناشران جدید

سه شنبه , 22 آبان 1397

 بورس اوراق بهادار تهران، به منظور به‌روزرسانی دانش مالی اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت­های پذیرفته شده در بورس، با همکاری مرکز مالی ایران به عنوان مجری این طرح، دوره­های آموزشی در حوزه قوانین و مقررات بازار سرمایه را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، دکتر علی صحرائی، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران از آغاز طرح آموزشی ویژه ناشران از تاریخ 27 آبان‌ماه سال جاری خبر داد. وی این طرح را مقدمه‌ای بر حمایت از ناشران در بازار سرمایه ایران دانست و گفت: افزایش دانش تخصصی مورد نیاز ناشران از مهترین دستاوردهای این همکاری مشترک است که در فاز اول، ناشران پذیرفته شده درشرکت بورس تهران را مدنظر قرارداده است.

وی افزود: بدین منظور و با هدف بهره­مندی شرکت­کنندگان در این دوره، بورس اوراق بهادار تهران با همکاری مرکز مالی ایران اقدام به برگزاری دوره­های آموزشی راهبری شرکتی، قوانین و مقررات بازار سرمایه، بررسی راهکارهای تامین مالی از طریق ابزارهای تامین مالی در بازار سرمایه نموده است.

صحرائی در ادامه گفت: این همکاری مشترک آموزشی با هدف ارتقای سطح دانش مدیران و ناشران، افزایش شفافیت و تبادل نظر با صاحبان صنایع برگزار خواهد شد. رویکرد این دوره‌ها ارائه راهکار برای جلوگیری از بروز پاره‌ای اشتباهات است که با آموزش‌های تخصصی و هم‌اندیشی قابل جلوگیری است.

مدیرعامل بورس تهران در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با برگزاری این دوره‌ها و بسترسازی مناسب، زمینه ورود ناشران جدید و بالقوه به بازار سرمایه نیز تسهیل شود.

 

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 22110518 - 021

واتساپ: 09912707933

مشاوره رایگان

مشاوره دوره‌های سازمانی