آموزش‌ها ومهارت‌های حرفه‌ای، لازمه کسب هویت حرفه‌ای

سه شنبه , 13 آذر 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، به مناسبت روز دانشجو و روز حسابدار، دوره‌های بین‌المللی آمادگی آزمونهای حرفه‌ای با شرایط ویژه ارائه می‌شود.

ناصر امیدواری، مدیرعامل مرکز مالی ایران ضمن تبریک روز دانشجو و روز حسابدار عنوان کرد: کسب گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی همواره مدنظر فعالان هر صنف و صنعتی بوده است. اهمیت این مدارک تنها به گواهینامه‌هایشان نیست. بلکه به آموزش‌هایی است که به فرد این اطمینان را می‌دهد که مطابق با استانداردهای بین‌المللی و همگام با سایر کشورها صورت گرفته است. به واقع باآاموزش‌ها و مهارت‌های حرفه‌ای است که فرد می تواند هویت حرفه‌ای خود را پیدا و تقویت کند. حال، با وجود سیر نزولی قیمت ارز در چند وقت اخیر، چیزی که علاقه‌مندان به کسب این گواهینامه‌ها و مدارک بین‌المللی را نگران می‌کند؛ هزینه‌ای است که بابت دریافت آنها باید پرداخت کنند. هر چنداکثریت آنها معتقدند هزینه تمام شده کسب این مدارک با ارزش نهایی آنها با توجه به ارتقای جایگاه شغلی و به روز شدن دانش مورد نیاز،  قابل مقایسه و برابری نیست.

مرکز مالی ایران، به عنوان نماینده انحصاری وایلی در برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای تحلیلگر خبره مالی(CFA) ، حسابدار مدیریت خبره(CMA) و حسابرس داخلی خبره(CIA)  با علم به این موضوع تلاش کرده است تا همواره حقوق مصرف‌کننده را مدنظر قرار دهد. از این روبه مناسبت‌های مختلف و ارائه بیش از هفت طرح‌ ویژه تخفیفی موفق شده است تا حد امکان راه را برای علاقه‌مندان به کسب این مدارک هموار کند.

قرارداد همکاری سه ساله مرکز مالی ایران و شرکت وایلی، از جمله فعالیت‌های این شرکت برای توسعه آموزش‌های کاربردی در راستای عمق‌بخشی به دانش مالی و گسترش همکاری‌ با شرکت‌های بین‌المللی بود که در آذرماه سال 95 آغاز شد. این مدارک یکی از مهم‌ترین و معتبرترین مدارک حرفه‌ای حوزه‌ی مالی در دنیا محسوب می‌شوند، به طوری که امروزه آنها را طلایه‌دار مدارج صنعت مالی می‌شناسند. دریافت این مدارک برای دارندگان آن به منزله‌ی برخورداری از گستره‌ی وسیعی از مهارت‌های کاری و تعهد به اخلاق حرفه‌ای در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری است. مدارکی که راه ورود به دنیای حرفه‌ای محسوب می‌شوند و شما را در تحلیل‌گری، داشتن دانش گسترده، برقراری ارتباط، خردورزی، تصمیم‌گیری، علاقه‌ی وافر به بازارهای مالی و تواضع توانمند می‌سازند. این دوره‌ها در سطوح مختلف و به صورت پلتفرم‌های مجازی ارائه می‌شوند که در این مدت با استقبال علاقه‌مندان رو به رو شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، برای تداوم این روند و حمایت از حقوق فراگیران، این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت این ایام، دوره‌های فوق را با شرایط ویژه ارائه دهد. لازم به ذکر است، این تخفیف از امروز آغاز خواهد شد. از این رو علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این فرصت، با مراجعه به لینک زیر www.ifc.ir/cfa و یا تماس با شماره‌های 66703446و 66724343و 66724545 از این طرح استفاده کنند. با توجه به ظرفیت محدود استفاده از این طرح اولویت با کسانی است که ثبت‌نام خود را زودتر قطعی کنند.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام