طرح مرکز مالی ایران، ویژه ثبت‌نام در دوره‌های آمادگی آزمونهای حرفه‌ای

سه شنبه , 03 مهر 1397

مرکز مالی ایران، برای علاقه‌مندان به ثبت‌نام در دوره‌های آمادگی آزمونهای حرفه ای CFA شرایط ویژه تخفیف پنجاه درصدی را فراهم کرد.
قرارداد همکاری سه ساله مرکز مالی ایران و شرکت وایلی، از جمله فعالیت‌های این شرکت برای توسعه آموزش‌های کاربردی در راستای عمق‌بخشی به دانش مالی و گسترش همکاری‌ با شرکت‌های بین‌المللی بود که در آذرماه سال 95 آغاز شد. این پروژه شامل دوره‌های آمادگی آزمونهای حرفه‌ایCFA (تحلیلگر خبره مالیCMA ( (حسابدار مدیریت خبره) و CIA (حسایرس داخلی خبره) است که با توجه به بین‌المللی بودن این دوره‌ها و کیفیت بالای منابع آموزشی، از مهمترین و معتبرترین مدارک حرفه‌ای حوزه‌ی مالی در دنیا و طلایه‌دار صنعت مالی محسوب می‌شوند. این دوره‌ها در سطوح مختلف و به صورت پلتفرم‌های مجازی ارائه می‌شوند که در این مدت با استقبال علاقه‌مندان رو به رو شده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، برای تداوم این روند و حمایت از حقوق قراگیران با توجه به شرایط پیش‌آمده، این شرکت در نظر دارد تا به پانزده نفر از علاقه‌مندانی که خواهان ثبت‌نام در دوره‌های CFA (تحلیلگر خبره مالی) هستند، 50 درصد تخفیف ارائه دهد.
لازم به ذکر است، این تخفیف با حمایت مالی سهامداران مرکز مالی ایران خواهد بود و از امروز آغاز خواهد شد. از این رو علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این فرصت تکرارنشدنی، با مراجعه به لینک زیر www.ifc.ir/cfa و یا تماس با شماره‌های 66703446و 66724343و 66724545 از این طرح استفاده کنند. با توجه به ظرفیت محدود استفاده از این طرح اولویت با کسانی است که ثبت‌نام خود را زودتر قطعی کنند.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام