داشتن گواهینامه‌های حرفه‌ای، شرط لازم نه تنها کافی

چهارشنبه , 22 آذر 1396

 مرکز مالی ایران و وایلی به مناسبت آغاز سال نو میلادی دوره‌های آمادگی آزمون CFA را با تخفیف بیست و پنج درصدی به متقاضیان ایرانی ارائه می‌دهند.

مرکز مالی ایران، در آذرماه سال پیش توانست نمایندگی انحصاری برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون CFA،CMA و CIA را از وایلی دریافت کند. این مدارک یکی از مهم‌ترین و معتبرترین مدارک حرفه‌ای حوزه‌ی مالی در دنیا محسوب می‌شوند، به طوری که امروزه آنها را طلایه‌دار مدارج صنعت مالی می‌شناسند.

 دریافت این مدارک برای دارندگان آن به منزله‌ی برخورداری از گستره‌ی وسیعی از مهارت‌های کاری و تعهد به اخلاق حرفه‌ای در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری است. مدارکی که راه ورود به دنیای حرفه‌ای محسوب می‌شوند و شما را در تحلیل‌گری، داشتن دانش گسترده، برقراری ارتباط، خردورزی، تصمیم‌گیری، علاقه‌ی وافر به بازارهای مالی و تواضع توانمند می‌سازند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، این تخفیف به مناسبت آغاز سال نو میلادی و به تعداد محدود در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. علاوه بر این مرکز مالی ایران فرصتی را فراهم آورده است تا علاقه‌مندان با شرکت در همایش رایگان آشنایی با دوره امادگی آزمون تحلیلگر خبره مالی (CFA) که در تاریخ 28 آدرماه یرگزار می‌شود؛ در کنار رفع پرسش‌های احتمالی، با توجه به شرایط تحصیلی و حرفه‌ای‌شان مشاوره مستقیم دریافت کنند.

شما نیز در صورت تمایل به استفاده از این فرصت، می توانید با شماره‌های 021-66724343-66724545 تماس بگیرید و یا از طریق سایت مرکز مالی ایران به نشانی www.ifc.ir ثبت نام خود را قطعی نمایید.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام