مرکز مالی ایران در ابتکاری تلاش می کند تا پلتفرمی برای شناسایی، توسعه و بکارگیری استعدادها در گستره ی بازار سرمایه ایجاد کند. به عبارت دیگر بورس تلنت در مرکز مالی ایران جهت مدیریت استعدادها و ارتقا سطح دانش، عملکرد و بهره‌وری نیروهای شاغل و همچنین آماده کردن افراد برای استخدام در موسسه‌ها و نهادهای مالی کشور ایجاد شده است.

مرکز مالی ایران قصد دارد تا تمامی کارمندان و نیروهای شاغل در نهادهای مالی سطح کشور از جمله کارگزاری‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های مدیرت سرمایه، تامین سرمایه‌ها و... از سطح کارشناسی تا مدیریت در بخش بورس تلنت مرکز مالی ایران مهارت و دانش تخصصی مورد نیاز خود را به بهترین نحو کسب کنند. در این راستا مرکز مالی ایران برنامه ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی با رویکردی کاربردی و عملیاتی توسط مدرسین مجرب و صاحب منصب در جایگاه‌های شغلی برترین نهادهای مالی سطح کشور را در دستور کار قرار داده است.

اگر جویای کار در نهادهای مالی هستید؛ فرصت‌های شغلی بورس تلنت را در اینستاگرام ما به نشانی https://instagram.com/boursetalent و کانال تلگرام https://t.me/ifc_boursetalent از دست ندهید.

همچنین کافرمایان می‌توانند جهت جذب پرسنل متخصص، آگهی استخدام خود را به آیدی تلگرام https://t.me/boursetalent_admin ارسال نمایند.

مشاغل مهم بازار سرمایه 

 کارشناس عرضه و پذیرش بورس

کارشناس عرضه و پذیرش بورس

 کارشناس معامله گر

کارشناس معامله گر

 مدیر پرتفو

مدیر پرتفوی

 حسابداری کارگزاری

حسابدار کارگزاری

حسابدار صندوق سرمایه گذاری 

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام