نمایندگی‌های مرکز مالی ایران در سطح کشور فعال می‌شود

شنبه , 09 آذر 1398

مرکز مالی ایران قصد دارد به منظور توسعه فعالیت‌های آموزشی خود در سطح کشور به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط، نمایندگی فعال اعطا کند.

سجاد موحد، سرپرست مرکز مالی ایران در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، در خصوص شرایط اعطای نمایندگی مرکز مالی ایران در شهرستان ها گفت: مرکز مالی ایران در نظر دارد با نگرش توسعه آموزش در بازار مالی کشور، ارتقا دانش و همچنین بهره‌مندی از ظرفیت‌های شخصیت های حقیقی و حقوقی علاقمند به آموزش در بازار سرمایه و ایجاد نمایندگی، اقدام به جذب تعداد محدودی نمایندگی اختصاصی در سطح کشور کند.

وی افزود: این همکاری برای افرادی با تجربه کاری مرتبط، توانایی مدیریتی و روحیه تعاملی و همچنین توانایی تامین فضای آموزشی مناسب می‌تواند مزایایی چون کارآفرینی و ارتقا مهارت های فردی و اجتماعی در حوزه مالی را به همراه داشته باشد.

استفاده از برند مرکز مالی ایران، اطلاع رسانی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگی، ارائه لیست دوره‌های آموزشی پرمخاطب و مورد نیاز بازار مالی کشور و سرفصل‌های مربوط به برگزاری دوره‌ها و معرفی اساتید و همچنین صدور گواهی پایان دوره توسط مرکز مالی ایران از جمله مزایای اخذ نمایندگی مرکز مالی ایران است.

موحد در خصوص نگهداری از کیفیت آموزش در نمایندگی های مرکز مالی ایران در سایر شهرستان ها گفت: طبعا پس از واگذاری نمایندگی، ناظران و بازرسان مرکز، به طور مرتب از نمایندگی ها بازدید به عمل خواهد آورد و از نظر کیفی به طور دقیق فعالیت نماینده را مورد ارزیابی قرار خواهند داد و نکات مثبت و منفی آن طبق روال‌های موجود به نماینده اعلام خواهد شد تا نماینده با رعایت آنها در جهت رشد ارائه خدمات کیفی به مشتریان گام بردارد؛ همچنین کلیه اساتیدی که در نمایندگی تدریس می کنند، باید قبلا از نظر کیفی به تائید برسند و صلاحیت علمی آنها مورد بررسی و تائید قرار گیرد.

علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاربرگ های مربوطه و ارسال تقاضای خود به سایت مرکز مالی ایران مراجعه کنند و یا با شماره‌های۶۶۷۲۴۳۴۳-۶۶۷۲۴۵۴۵  تماس بگیرند.

علاقه‌مندان می‌توانند درخواست خود همراه با مدارک مربوطه حداکثر تا پایان آذر ماه به آدرس ایمیلinfo@ifc.ir  ارسال کنند. بدیهی است تقاضای نمایندگی هیچ گونه حقی را برای اعطای امتیاز نمایندگی ایجاد نمی کند. مرکز مالی ایران پس از بررسی مدارک ارسالی و مصاحبه اقدام به اعطای نمایندگی خواهد کرد.

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام