تاریخ برگزاری : 1402/07/08
3 جلسه 9 ساعت

€11455000/00

دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره

آموزش امور تأسیس، ثبت و مجامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری

از 1402/07/08 تا 1402/07/22 شنبه ها   17 الی 20

نوع دوره : آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 9 ساعت
آموزش امور تأسیس، ثبت و مجامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری

«مرکز مالی ایران به عنوان جامع‌ترین و معتبر‌ترین نهاد آموزشی بازار سرمایه، برگزار میکند.»


معرفی دوره:
صندوق‌های سرمایه ­گذاری بعنوان نهادی فعال در بازار سرمایه برای تمام افرادی که قصد مدیریت ریسک معاملات خود را دارند مناسب‌است. لذا با توجه به رغبت بازار به صندوق‌های سرمایه‌گذاری، لازم است تا افراد فعال علاوه بر آشنایی با انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با تمام جوانب آن آشنایی لازم را داشته باشند. از مهمترین مواردی که به‌خصوص مدیران و کارکنان صندوق‌های سرمایه‌گذاری باید برای بهبود عملکرد خود در نظر داشته باشند، افزایش آگاهی و مهارت‌های مربوط به امور مجامع می‌باشد. چراکه اصلی‌ترین تصمیمات این صندوق‌ها در مجامع حاصل می‌شود.
مرکز مالی ایران با توجه به رسالت آموزشی خود برگزاری این دوره آموزشی را در دستور کار قرار داده است تا افراد شاغل در بدنه‌ی بازار سرمایه و همچنین تمام معامله گرانی که در بازار سرمایه به نوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بهره می‌برند، با جزییات و امکانات کامل این حوزه آشنایی لازم و کافی را پیدا کنند تا بتوانند بهترین بازدهی را برای خود رقم بزنند.

دستاوردهای دوره :
در این دوره آموزشی دانشپذیران انواع مختلف صندوق های سرمایه گذاری، تأسیس صندوق های سرمایه گذاری، برگزاری مجامع صندوق، ابلاغیه ها و بخشنامه های سازمان بورس و اوارق بهادار، به صورت کاربردی آشنا خواهند شد.

 

طول دوره:

9 ساعت

روزهای برگزاری:

شنبه ها

ساعت برگزاری:

17 الی 20

نظرات درباره دوره


 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام