holding date : 2021/04/18
200 Hours
85,000,000 ریال
Certificate

اولین دوره آموزشی آمادگی آزمون تحلیل گری بازار سرمایه

from 2021/04/18 to 2021/09/05

Type : Online
Duration : 200 Hours
اولین دوره آموزشی آمادگی آزمون تحلیل گری بازار سرمایه

به دلیل الزامات پیشگیری از کرونا، این دوره تنها به صورت آنلاین برگزار می شود.

مرکز مالی ایران با هدف توسعه آموزش و ارتقا دانش فعالان بازار سرمایه، به منظور سهولت پذیرش در آزمون های مربوط به گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، اقدام به برگزاری دوره آمادگی آزمون تحلیل گری بازار سرمایه کرده است.

بورس تلنت یک مسیر روشن برای جوانان با استعداد این کشور است که می خواهند رشد کنند و در مسیر کاری خود بدرخشند. در بورس تلنت ما شما را آماده یک ورود موفق به بازار کار می کنیم. بورس تلنت به شما کمک می کند تا موقعیت های شغلی نهاد های مالی را به طور دقیق بشناسید و با انتخاب آن و در صورت قبولی در مصاحبه ها، توسط مدیران و افراد با تجربه بازار سرمایه آموزش ببینید. اگر می خواهید آینده شغلی خود را در بهترین شکل ایجاد کنید، در کنار شما هستیم. این برنامه در همکاری با سایت کاریابی جاب ویژن و همچنین نهاد های مختلف مالی کشور اجرا می گردد. با توجه به بهبود وضعیت استخدام در نهادهای مالی در سمت‌هایی نظیر کارشناس سرمایه گذاری، تحلیلگر، معامله گر، مدیر سرمایه گذاری، داشتن گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، به عنوان یکی از شرایط لازم به شمار می آید که دارندگان این مدارک می توانند ضمن افزایش دانش خود در بازار سرمایه، از فرصت اشتغال در نهادهای مالی نیز بهره‌مند شوند.

آمادگی آزمون تحلیل گری بازار سرمایه ، شامل هفت سرفصل اعم از زبان تخصصی، مباحث پیشرفته در فهم و تحلیل صورت های مالی، مباحث پیشرفته امور مالی شرکتی ، مباحث پیشرفته سرمایه گذاری ، اقتصاد پیشرفته ، روش های کمی پیشرفته و همچنین مقررات تحلیلگری بازار سرمایه می شود. همچنین پیش نیاز این دوره آموزشی، داشتن مدرک اصول بازار سرمایه و مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی داخلی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا معادل آنها یا مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات آموزشی خارجی است که توسط وزارت علوم، تحقیات و فناوری معادل کارشناسی یا بالاتر ارزشگذاری شده باشد.

طول دوره ساعت :

200 ساعت

روز های بر گزاری :

يكشنبه ها، سه شنبه ها، چهار شنبه ها و پنجشنبه ها

29 فروردين تا 29 تير ماه


Comments about course