مقایسه بازار آتی کالا در ایران و جهان

شنبه , 23 اردیبهشت 1396

توسعه اقتصادی، افزایش ظرفیت بازارهای مالی و گسترش روزافزون مهندسی مالی و تبدیل دارایی‌ها به اوراق بهادار منجر به پیدایش ابزارهای مالی جدید شده است. لزوم آشنایی با سازوکارهای ابزار مشتقه و آشنایی با قواعد حاکم بر بازار موجب شد تا مرکز مالی ایران موضوع پنجمین نشست تخصصی خود در حوزه مشتقه و اولین نشست ارائه پایان‌نامه حوزه بازارهای مالی را به ارائه نتایج مطالعه مقایسه‌ای بازار آتی کالا در ایران و جهان اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، علی خبیری، دکترای مدیریت مالی دانشگاه تهران و مدرس علوم مالی در این نشست درباره سه  محور «مالی سازی کالا»، «کارایی اطلاعاتی بازار آتی» و «روابط و سرریزهای بین بازاری» سخنرانی می‌کند. مدیران و کارشناسان نهادهای ناظر بر بازار اوراق بهادار، مدیران و کارشناسان صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های کارگزاری و دانشجویان و پژوهشگران در رشته‌های مدیریت مالی، مهندسی مالی و اقتصاد مالی مخاطبان اصلی این نشست به شمار می‌روند.

پنجمین نشست تخصصی مشتقه سه شنبه 26 اردیبهشت‌ماه از 15:00 الی 16:30 در طبقه 19 ساختمان بورس اوراق بهادار به نشانی خیابان حافظ شماره 192، برگزار می‌شود. شرکت در این نشست رایگان است اما علاقه‌مندان بایستی برای حضور در آن از طریق نشانی: http://www.ifc.ir/derivetives5 ثبت‌نام کنند. کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره 66724343 میسر است.

 

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 09053581528

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام