امضا تفاهم نامه همکاری مرکز مالی ایران و شرکت کارگزاری بانک مسکن

چهارشنبه , 17 آبان 1402

در دومین روز برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که - 15 لغایت 18 آبان ماه - در جزیره کیش برگزار می‌شود؛ مرکز مالی ایران به عنوان بازوی آموزشی بازار سرمایه با شرکت‌ کارگزاری بانک مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

 

این تفاهم‌نامه با هدف استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌هاي علمی، اجرایی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه همكاري‌هاي همه جانبه با حضور محبوبه جعفری مدیرعامل مرکز مالی ایران و علی مولائی مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن منعقد شد.

 

برخی از محورهای تفاهم‎نامه مشترک مرکز مالی ایران و کارگزاری بانک مسکن به شرح زیر است:

  • تبادل دانش و برقراري ارتباطات علمی و به اشتراک گذاشتن تجارب علمی یكدیگر
  • همكاري در حوزه‌هاي آموزشی
  • در اختیار قراردادن فضاي آموزشی و تمامی امكانات از سوي دو مجموعه براي پیشبرد و ارتقا کیفیت برگزاري رویدادهای آموزشی
  • مشارکت در برگزاري همایش‌ها و سمینارها و کارگاه‌هاي آموزشی و نشست‌هاي تخصصی مرتبط

 

 

لازم به ذکر است که مرکز مالی ایران به عنوان شرکتی دانش بنیان و با سهامداری شرکت بورس اوراق بهادار تهران، بورس کالای ایران، فرابورس ایران، بورس انرژی و سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از سال 1387 در حال فعالیت است. عمده فعالیت‌های این شرکت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مالی و مشاوره در بازار پول و سرمایه است.

   شرکت کارگزاری بانک مسکن نیز با بیش از 30 سال سابقه فعالیت از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت گروه مالی بانک مسکن (سهامی عام) بوده و شرکت مذکور نیز از شرکت‌های فرعی بانک مسکن است. کارگزای بانک مسکن خدماتی همچون صدور واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق درآمد ثابت ره‌آوردآباد مسکن، سامانه‌های آنلاین معاملاتی، اعتبار برای معاملات سهام، گزارشات و آمارهای تحلیلی در حوزه بازار سهام و بازار بدهی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

 

ارسال نظر


فقط افرادی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند.

 

 

از راه های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن: 02162843000

واتساپ : 09912707933

ارتباط با ادمین تلگرام