چرا مرکز مالی ایران؟

فردا از آنِ کسانی خواهد بود که با شناخت و علم در مسیر بازار سرمایه گام بردارند. با دانستن این نکته، تنوع‌سازی جریان‌های کسب درآمد برای هر شخصی جهت حفاظت از مخاطرات اجتناب‌ناپذیر اقتصاد بسیار حیاتی است. ما نیز در این مسیر، تلاش می‌کنیم با ارتقا دانش، تجربه و بهینه‌سازی مستمر دوره‌های خود در بازار سرمایه، ارزش‌های جدیدی را برای دانش‌پذیران خود خلق نماییم.

تیم ما همواره یکی از پیشتازان بخش آموزش بازار سرمایه بوده است و همواره سعی در ارتقا سطح آگاهی افراد و سازمان‌ها جهت فعالیت در بازار سرمایه، همچنین سعی در معرفی بهترین و جدیدترین دوره‌های آموزشی و دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون داخلی و بین‌المللی داشته است. اکنون با تجربه‌ای چند ساله که حاصل همکاری با بهترین اساتید داخلی و خارجی بوده است؛ با نتایج موفق و پرقدرت آماده است تا نقشی مهم در موفقیت و ثروت آفرینی ایرانیان داشته باشد.

بسیاری از دوره‌های ما به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و بنابراین ایرانیان عزیز از سراسر دنیا می‌توانند در کلاس‌های ما شرکت کنند.

تمام مشاورین و پشتیبان‌های ما در دوره‌ها دارای مدارک مرتبط تحصیلی در حوزه بازارهای مالی می‌باشند. شما می‌توانید با اعتماد به این کادر فرهیخته گام‌های خود را با اطمینان بیشتری بردارید.

کلاس‌های مرکز ما مجهز به بالاترین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، پروژکتورها و سیستم‌های آموزشی آنلاین هوشمند هستند؛ به نحوی که در پایان هر جلسه آموزشی، مطالب ارائه شده در کلاس‌های اساتید و نیز مطالب نوشته شده بر روی وایت بردهای هوشمند نصب شده در کلاس‌ها، قابل عکس‌برداری و فیلم‌برداری بوده و ما در انتهای کلاس به صورت فیلم در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌دهیم و اتلاف وقت آموزشی و درگیری ذهنی برای تهیه جزوه توسط این عزیزان به‌طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

ما بسیار افتخار می‌کنیم که شریک یادگیری شما عزیزان هستیم که این یادگیری منجر به ایجاد یک منبع درآمد دیگر برای پیشرفت شما و خانواده‌تان است.