holding date : 2022/12/25
13 Sessions 42 Hours

31,000,000 Rial

Lecturers

Zero percent training of Ryan Hamafza brokerage software

from 2022/12/25 to 2023/02/12 یکشنبه ها و سه‌شنبه ها   16:30 الی 19:30

Type : Online
Duration : 42 Hours
Zero percent training of Ryan Hamafza brokerage software

«مرکز مالی ایران با همکاری شرکت رایان هم افزا برگزار می‌کند »

معرفی دوره: 

شغل حسابداری یکی از مشاغل پرتقاضا در بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی می باشد و از مسیرهای شغلی بسیار گسترده‌ایی برخوردار است؛ همچنین حسابدارها می توانند در یکی از این حوزه ها تخصص لازم و کافی را پیدا کنند. با وجود این که در دانشگاه‌های مختلف کشور، دانشجویان بسیاری در رشته حسابداری تحصیل می‌کنند اما تعداد فارغ التحصیلان بیکار این رشته از سایر رشته ها  کمتر است، چون از یک موسسه کوچک گرفته تا بزرگترین کارخانه های کشور به حسابدار نیازمند هستند.

کارگزاران بورس شرکت‌های واسطی هستند تا مشتریان به‌راحتی معاملات بازار را انجام دهند. در حقیقت کارگزاران، خریدار و فروشنده را در بازار سهام به هم وصل کرده و در ازای این کار دستمزد یا همان کارمزد دریافت می‌کنند. نقش کارگزاری‌ها لازمه فعالیت، حیات و گسترش بازار سرمایه است و این موضوع برای تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی صادق است.

نگاه به کارگزار بورس به عنوان نهاد مالی که ترکیبی از فعالیت‌ها و خدمات بورسی به مشتریان در آن انجام می‌شود امروزه باید نگاهی تخصصی باشد. لذا باید به هر بخش آن اعم از پذیرش و آنلاین و معاملات گروهی و حسابداری و مالی و سرویس ها؛ بصورت تخصصی و ویژه پرداخته شود تا در نهایت مشتری ای که مجموعه ای از این خدمات را دریافت می نماید علاوه بر رضایت کامل از خدمات این نهاد، وفادار بماند تا بتوان در فضای رقابتی کنونی بازار سرمایه سهم بیشتری را در جذب و نگهداری مشتری داشته باشد.لازمه این امر، آگاهی کامل و کاربردی از بک آفیس کارگزاری بعنوان مرجع اطلاعات و سوابق عملیات مشتریان می‌باشد.

مرکز مالی ایران آموزش نرم افزار رایان هم افزا را با تدریس یکی از کارشناسان خبره‌ی این شرکت برای عموم افرادی که قصد آشنایی و کسب مهارت در این حوزه را دارند برنامه ریزی نموده است. کارشناسان و مدیران کارگزاری ها و صندوق های سرمایه گذاری که با نرم افزار رایان هم افزا بصورت پیوسته کار می‌کنند، می‌توانند با شرکت در این دوره آموزشی سطح مهارت خود را در انجام امور خود بهینه سازند.

 

امکانات دوره:

  • گواهینامه حضور ( قابل استعلام از مرکز مالی ایران)
  • ارائه معرفی نامه نفرات برتر جهت ارائه به نهادهای مالی
  • ارائه ویدئوی ضبط شده کلاس‌ها و دسترسی به آن تا 2 ماه پس از اتمام دوره در حساب کاربری دانش پذیران

 

دستاوردهای دوره:

در این دوره دانش پذیران با عملیات راهبری و پذیرش و آنلاین و معاملات برخط گروهی رکسار و حسابداری و گزارشات سیستم و تسهیلات و سبد سهام و کال سنتر و همچنین تمام سامانه‌های آنلاین کارگزاری شرکت رایان هم افزا بصورت تخصصی و کاربردی آشنا خواهند شد.

 

طول دوره:

42 ساعت

روزهای برگزاری:

یکشنبه‌ها  و سه‌شنبه‌ها

 دی و بهمن ماه 1401

ساعت برگزاری:

16:30 الی 19:30


Comments about course