تاریخ برگزاری : 1401/07/15
16 جلسه 60 ساعت
47,000,000 ریال
دریافت گواهینامه معتبر در پایان دوره
فهرست اساتید این دوره

شانزدهمین دوره آموزشی تحلیل تکنیکال جامع (مقدماتی + پیشرفته + تخصصی الیوت و ایچیموکو + CFTe )

از 1401/07/15 تا 1401/09/11 جمعه ها   9 الی 13 ، 14 الی 18

نوع دوره : حضوری-آنلاین
تعداد ساعات آموزش : 60 ساعت
شانزدهمین دوره آموزشی تحلیل تکنیکال جامع (مقدماتی + پیشرفته + تخصصی الیوت و ایچیموکو + CFTe )

«با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، این دوره با ظرفیت بسیار محدود به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌گردد.»

معرفی دوره:

تحلیل تکنیکال یا تحلیل فنی (technical analysis) روشی برای پیش بینی قیمت ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. در این تحلیل از طریق بررسی تغییرات نوسان های قیمت ها و حجم معاملات و عرضه و تقاضا می توان وضعیت قیمت ها در آینده را پیش بینی کرد. این روش تحلیل در بازار ارزهای خارجی، بازار های بورس اوراق بهادار و بازار طلا و دیگر فلزات گرانبها کاربرد گسترده ای دارد. تحلیلگران تکنیکال ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه گیری نمی کنند، در عوض از نمودار ها و ابزارهای دیگر برای شناسایی الگوهایی که می تواند فعالیت آتی سهم را پیش بینی کند،  بهره جویند. این نوع تحلیل با استفاده از «مطالعه رفتار و حرکات قیمت و حجم سهام در گذشته و تعیین قیمت و روند آینده سهم» صورت می پذیرد. تغییرات قیمت سهم با استفاده از پیشینه تاریخی و نمودار توسط تحلیلگر تکنیکال مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و بدین صورت قصد دارند تا بازده مورد نظر خود را هنگام بالا رفتن قیمت سهم افزایش دهند. در واقع سرمایه گذاران با دیدگاه کوتاه مدت از این روش بیشتر بهره می جویند.

در این دوره آموزشی به مبحث ابر ایچیموکو و امواج الیوت که از مباحث پیشرفته‌ی تحلیل تکنیکال است و در بازارهای داخلی و جهانی کاربرد فراوان و دقیقی دارد، به‌طور ویژه خواهیم پرداخت. امروزه تحلیلگران تکنیکالیست دنیا برای افزایش بازدهی‌شان توجه زیادی به این دو مبحث دارند.

همچنین برای متقاضیان دریافت مدرک بین‌المللی CFTe در این دوره نمونه سوالات و اهم مواد درسی مورد سوال را به طور اختصاصی بررسی خواهیم کرد.

امکانات دوره:

  • پشتیبانی آنلاین در گروه تلگرامی کلاس
  • ضبط ویدیو کلاس‌ها و دسترسی به فیلم‌ها تا یک ماه پس از اتمام دوره در حساب کاربری دانش‌پذیران
  • گواهینامه حضور در دوره (در صورت حضور در بیش از دو سوم طول دوره)
  • گواهینامه قبولی در آزمون (پروژه پایان دوره)

دستاوردهای دوره:

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با شناخت و درک کامل و جامع انواع نمودارها، روندها، الگوهای قیمتی، ابزارهای اساسی تحلیلی و...  به درک کاملی از تحلیل تکنیکال خواهند رسید و نحوه کار با انواع اندیکاتورها و ابزارهای تحلیل تکنیکال را فرا خواهند گرفت. همچنین نحوه‌ی استفاده از نرم افزارهای مربوط به تحلیل تکنیکال جهت افزایش سرعت عمل و دقت در تحلیل از دیگر دستاوردهای این دوره خواهد بود. دانش پذیران با بکارگیری این روش تحلیلی خواهند توانست موقعیت های مناسب خرید و فروش را شناسایی و از آنها کسب سود کنند.

طول دوره:

60 ساعت

روزهای برگزاری:

جمعه‌ها

15مهر الی 11 آذر

ساعت برگزاری:

9 الی 13

14 الی 18

امتیاز تمدید گواهینامه‌های حرفه‌ای:

سطح‌های الف و ب:

15 امتیاز

سطح‌ ج:

16 امتیاز